reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: eloix

Login: eloix
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.10.2015r.
Ost. logowanie: 12.08.2017, 17:45
Punkty: 823
Wiek 107
Status offline
Opis wiecie co umiem robić ruszaj si zdjecia wystarczy wejść na http://www.avatarsdb.com/animated/ i skopiować jakiś obraz i wkleić jak wklejacie pomogło daj ocene na jaką uwarzasz

niedziela, 18.10.2015r.

eloix skomentował
Treść komentarza: ja jechałem torami i na przep spadłem i wjechałem pod tunel!ja jechałem torami i na przep spadłem i wjechałem pod tunel!
eloix skomentował
Miniaturka gry: Tanks Tanks
(568)
Treść komentarza:
eloix skomentował
Treść komentarza:
eloix skomentował
Treść komentarza: lubię lubię

sobota, 17.10.2015r.

eloix skomentował
Treść komentarza: zapaszam poleczam
eloix skomentował
Treść komentarza: zapraszam zapraszam
eloix dodał
Opis gry: Ta patyczkowa wojna trwa już zbyt długo. Najwyższa pora pokazać, kto jest królem patyczaków. Co ciekawe, możesz pokazać swoje zdolności online. A więc kryj się i trzymaj palec na spuście.
eloix skomentował
Treść komentarza: zajefajne zajefajne
eloix zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: CarmYard to niesamowita gra 3D, w której można swobodnie przełączać się pomiędzy sześcioma różnymi samochodami bez ograniczeń, a następnie jeździć po mieście i poza nim.
eloix zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tajemnicza, atrakcyjna oraz pełna zagadek na najwyższym poziomie przygodówka typu point & click. Pomóż podróżniczce pannie Libellue odnaleźć Kapitana, który zakochał się w morskiej syrenie, a został zatopiony przez ogromną ośmiorniczą bestię, która jak głosi legenda posiada niezliczone skarby z zatopionych przez siebie statków.

The Earl Octopusor posiada niesamowitą grafikę w unikalnym i całkowicie uroczym stylu art. Przemierzając kolejne lokacje okazuje się, że każda z nich jest bardziej szczegółowa i fascynująca oraz w pewien sposób piękna i złowroga. Za to muzyka "pęcznieje" i ewoluuje doskonale to akcentując.

Jak grać:
Klikaj na niebieskie strzałki do nawigacji, czy też gdziekolwiek na ekranie, aby się przemieszczać lub oddziaływać. Większość zagadek polega na obserwacji lub umieszczeniu odpowiedniego elementu w odpowiednim miejscu. Niektóre obiekty można przeciągać. Nie ma zmieniania się kursora w miejscach aktywnych i obiektach, na które można oddziaływać, więc będziesz musiał(a) polegać na własnej obserwacji szczegółów, aby rozwiązać zagadki i znaleźć potrzebne do tego elementy. Na szczęście zagadki są dość proste i logiczne, więc nie powinno być z tym problemu.
Gracze online (4):
Polecamy: