reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ellix

Login: ellix
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 31.05.2013r.
Ost. logowanie: 04.02.2015, 17:39
Punkty: 454
Wiek
Status offline
Opis Jestem wredna, tak tak, już to słyszałam.

piątek, 31.05.2013r.

ellix zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jedziesz metrem i jest straszny tłok.. Kombinuj tak aby pozbyć się innych pasażerów i zrobić sobie troszkę luzu ;)
ellix zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej serii Devilish. Tym razem nasz aniołek i diabełek postanowiły zrobić konkurs pieczenia ciasta i robienia psikusów.
Przy gotowaniu też czasem trzeba nieco się przyczaić! W tej grze o gotowaniu każdy poziom składa się z dwóch części: przygotowania deseru i dekorowania go. Wykonuj instrukcje, aby przyrządzić piękny deser, a następnie wciśnij przycisk myszki i przytrzymaj go, kiedy twoja rywalka będzie patrzeć w inną stronę, aby udekorować deser w swoim stylu - anielskim lub demonicznym! Uważaj, by nie dać się przyłapać. Zdobądź gwiazdkę za każdy poziom, aby odblokować nowe przepisy!
ellix skomentowała
Treść komentarza: Lubię gry z tej serii. Szczerze, to obojętne mi jest to którą gram. 5/5.
ellix zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze wcielamy się w postać Pana Fuuuuuu (Ragemana jak kto woli) przeżywamy z nim jego przygody.
Sterowanie:
Strzałki lub W;S;AD - poruszanie się
Spacja lub E - atak
ellix skomentowała
Treść komentarza: KOCHAM. ♥ 5/5 + ulubione | Komixxy.pl
ellix zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: W tej grze zwariowany doktor operuje pacjenta. Sterowanie za pomocą myszki.
ellix skomentowała
Treść komentarza: Bezsensu trochę.
ellix zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź jaki trudny jest los alkoholika, który w dodatku po spożyciu ma bardzo duże problemy z poruszaniem, a mimo to zawsze stara się pokonać wszystkie przeszkody, aby móc dotrzeć do znajdujących się w różnych miejscach flaszek z wysokoprocentowym trunkiem. Postaraj się nie zabić na żadnej z licznych przeszkód, pamiętając że flaszki są Twoim głównym, ale nie jedynym celem, bowiem jesteś pracownikiem pewniej firmy i musisz do niej dotrzeć na czas.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
ellix zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zadanie polega na dobraniu odpowiedniego koloru i ozdób, tym razem nie do modelki ani do wnętrza, ale do bluzki. Musimy zaprojektować najładniejszy T-shirt.
ellix skomentowała
Treść komentarza: Nie ma nic przeciwko gier dla dziewczyn takiego typu, z resztą sama jestem dziewczyną i 'ubieranki', dekorowanie pokoi etc., są nawet spoko - rzecz jasna gram w nie tylko wtedy, kiedy na prawdę mi się nudzi; ale ta gra... Ta gra... Jest po prostu beznadziejna.
Gracze online (2):
Polecamy: