reklama
| Login: | edgecam |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 07.08.2017r. |
| Ost. logowanie: | 07.08.2017, 10:49 |
| Punkty: | 0 |
| Wiek | 109 |
| Status | offline |
| Opis | Ostatnio do firmy wprowadzono nowe oprogramowanie zaproponowane na http://www.edgecam.pl/toczenie. Dużo od niego nie wymagałam, bo jak można usprawnić pracę na tokarce. Ale zostałam miło zaskoczona. Teraz nie wyobrażam sobie pracy na innym oprogramowaniu. |