reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dudzio123

Login: dudzio123
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.07.2011r.
Ost. logowanie: 05.07.2017, 17:27
Punkty: 948
Wiek 29
Status offline
Opis

środa, 05.07.2017r.

dudzio123 skomentował
Treść komentarza: NAAAJS

piątek, 04.03.2016r.

dudzio123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Krok do fantazji czasów średniowiecza, w których poprowadzimy armię przeciwko wrogim orkom. Musisz bronić granic królestwa, cały naród na Ciebie liczy, czy Ci się uda?
W odróżnieniu od innych gier Tower Defense, tutaj nie budujemy całej masy różnych stanowisk obronnych, a skupiamy się na budowie i rozwijaniu jednej głównej wieży.
Każdy poziom można grać w trybie kampanii i tryb przetrwania.
dudzio123 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Obroń swoją bazę przed atakiem wroga, za zdobyte w grze fundusze dokonuj ulepszeń.
Gra zawiera mnóstwo wrogów, osiągnięć i ulepszeń, które są ważny wpływ dla udanej rozgrywki.
dudzio123 skomentował
Treść komentarza: Wieje nudą
dudzio123 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jako dowodzący armią, wysyłaj swoich żołnierzy, aby powstrzymać sługusów zła.

sobota, 27.02.2016r.

dudzio123 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wróg maszeruje w twoim kierunku. Nadszedł czas, aby zebrać ludzi do ochrony zamku! Myślisz, że masz na tyle umiejętności, aby przyłączyć się do krucjaty, bronić posterunków i zdobyć królestwo? Jeśli tak, to dołącz do krucjaty przeciwko Saracenom i weź udział w epickich bitwach.

Będziesz mieć możliwość wyboru, które jednostki chcesz umieścić wokół zamku. Wybierz z różnych typów jednostek, w tym rycerzy, łuczników, czy włóczników walczących za pomocą piki. Każdy zadaje różne poziomy uszkodzeń i ma inny promień ataku, więc trzeba starannie wybrać kim chcesz atakować. W trakcie rozgrywki zauważysz, że są monety, które można znaleźć na każdym poziomie. Złap ich jak najwięcej, gdyż mogą być one wykorzystane w sklepie na nowe aktualizację. Upgrade prędkość, promień ataku swoich jednostek i swoich broni dla maksymalnych uszkodzeń! Można również uzyskać bronie premiowe, takich jak pułapki - gwarantują zatrzymanie
wroga!

Szukasz nowych wyzwań? Przystąp do krucjaty i podbij świat!

piątek, 05.12.2014r.

dudzio123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pragniemy życzyć wszystkim użytkownikom oraz sympatykom naszej strony Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy sylwestrowej ! Mamy nadzieje, że ten nadchodzący rok będzie dla was dwa albo nawet trzy razy lepszy niż ten. Oby spełniły się wasze plany oraz marzenia noworoczne.


Opis:
Zorganizuj pokaz sztucznych ogni! Niech fajerwerki pięknie rozbłysną i cudownie rozświetlą niebo!
Rakiety detonujesz w zależności od koloru wystrzelenego pocisku.
W celu pełnego odbioru należy podgłóśnić dźwięk!
dudzio123 skomentował
Treść komentarza: @876355: You've got awesome Egnlish, Dude

czwartek, 04.12.2014r.

dudzio123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra jest owocem współpracy pomiędzy uznanym rysownikiem komiksów James'em Kochalka i studiem deweloperskim Pixeljam. Pomóż wojownikowi obronić asteroidę przed niekończącym się atakaiem kosmicznych najeźdzców i bądź przygotowany na dość nieoczekiwane rezultaty.
dudzio123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nasz kraj został prawie całkowicie zniszczony, a wróg nabiera mocy w pobliżu granicy. Twoim zadaniem jest nie pozwolić przejąć naszej ziemi! Zdobywaj kasę, walcz o każdą jednostkę i zostań najlepszym dowódcą.
Gracze online (1):
Polecamy: