reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dondragon

Login: dondragon
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.03.2008r.
Ost. logowanie: 18.02.2018, 20:24
Punkty: 232
Wiek 37
Status offline
Opis

piątek, 31.10.2014r.

dondragon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Miliony graczy, a w tym tysiące giercowników mogą potwierdzić - wraca najlepsza strategiczna hybryda RPG walk turowych i gry giełdowej! Do tego PO POLSKU z całym mnóstwem realistycznych funkcji!

Wkrocz do post-apokaliptycznego, pustynnego świata, gdzie Twoim zadaniem jest przetrwać i spróbować zdobyć wystarczającą moc, aby zakończyć misję. Istnieją różne sposoby, aby to osiągnąć, ale najprostszy z nich polega na transporcie towarów między osiedlami. Kupuj towary tam, gdzie jest tanio i sprzedawaj je z zyskiem. Zarobione fundusze inwestuj w transport, zatrudnianie nowych pracowników oraz rozwijanie sprzętu bojowego.

Ta druga odsłona całkowicie zachowuje ducha i podstawową mechanikę poprzedniej części, ale ma całkowicie nowy zestaw grafik i funkcji takich jak: morale, niewolnictwo, energia elektryczna, różnorakie produkty spożywcze, osprzęt broni, narzędzia, warsztaty itp. Produkcja ta posiada tez więcej treści, bardziej rozległa mapę, większą ilość przedmiotów i o wiele większą oraz mniej liniową warstwę fabularną. Gra cały czas jest w fazie beta nad którą pracuje społeczność graczy z całego świata, więc w razie napotkania jakichkolwiek błędów autorzy proszą o ich zgłaszanie np, na ich facebook'owym profilu, który znajdziesz wpisując Caravaneer. Autorzy proszą również o wyrażanie swoich opinii oraz proponowanie ulepszeń gry.

Autor polskiego tłumaczenia, człowiek który bardzo się zaangażował, by dać wam tak wiele radości także zwraca się z prośbą o pomoc http://pokazywarka.pl/uoq6h4/
dondragon skomentował
Treść komentarza: @Gość: opcja save jest i dzila spoko. przyciski od szybkosci przypominajace stare magnetofony maja opcje nagrywania i ta wlasnie opcja jest save'em

czwartek, 02.10.2014r.

dondragon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Symulator budowania linii metra. Połącz ze sobą stacje i dbaj o pasażerów!
dondragon skomentował
Treść komentarza: genialna w swojej prostocie 5/5

poniedziałek, 29.09.2014r.

dondragon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zaprojektuj i ulepszaj swój statek tak, aby doleciał jak najdalej i zebrał jak najwięcej zasobów, za które można kupić nowe moduły do statku, co uaktualni Twoje kosmiczne zdolności.
dondragon skomentował
Treść komentarza: nienajgorsza gierka. na dalszych etapach staje sie troszeczke monotonna ale z czystym sumienim moge dac 4/5

czwartek, 23.01.2014r.

dondragon zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Rozpoczynamy zabawę mając do dyspozycji jedną tkankę, w której cały czas mnożą się komórki. Musimy tak grać, żeby zarazić tkanki neutralne oraz te należące do rywali.
Aby przemieścić komórki z jednej tkanki na drugą, należy przy pomocy myszki zastosować metodę "przeciągnij i upuść".
Sterowanie za pomocą myszki.
dondragon skomentował
Treść komentarza: nie dziala.....

niedziela, 21.07.2013r.

dondragon skomentował
Treść komentarza: reklama co poziom to troche przegiecie...3/5
dondragon zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dołącz do wielkiej kosmicznej wojny, kontroluj własny statek, fabrykę i dostawy źródeł. Może to Ty okażesz się zwycięzcą?
Gracze online (4):
Polecamy: