reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dominikplu

Login: dominikplu
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 15.10.2016r.
Ost. logowanie: 28.03.2019, 16:30
Punkty: 659
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 21.06.2018r.

dominikplu skomentował
Treść komentarza:

poniedziałek, 21.05.2018r.

dominikplu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W końcu doczekaliśmy się ulepszonej wersji wspaniałej gry Orion Sandbox! Musisz przetrwać w dziewiczym świecie, zbierając materiały, narzędzia i zbroje, tworząc improwizowane schroniska, pomyślnie wypełniając misje, odkrywając skarby, i tak dalej. Planeta wygląda jak raj w ciągu dnia, ale gdy nadchodzi noc, ciemność może skrywać okrutne stworzenia i straszne tajemnice ... Ukształtuj świat tak, jak chcesz! Czy będziesz w stanie przetrwać na tej dziwnej planecie?

Przeżyj niesamowite przygody, odkrywając niesamowity świat Oriona. Twoim zadaniem jest przetrwanie każdej nocy poprzez gromadzenie niezbędnych zasobów, takich jak drewno, kamień, narzędzia rzemieślnicze do budowy schronów. Odkrywania wiele miejsc, takich jak lochy, aby znaleźć skarby i cenne materiały do produkcji broni i zbroi dla swojej postaci. Powodzenia!

Uwaga, ze względu na złożoność gry i jej rozbudowany świat, gra długo ładuje się.

wtorek, 03.04.2018r.

dominikplu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra platformowa z serii gier Pixelknight. Chodzimy po niebezpiecznej krainie, zbieramy różne bonusy, unikamy przeszkód i wrogów oraz walczymy z bossami pod koniec każdego etapu gry.
Sterowanie:
Strzałki - lub W;S;A:D - poruszanie się
X lub M - atak
Spacja - zaklęcie
dominikplu skomentował
Treść komentarza: 5/5 i do ulu

sobota, 17.03.2018r.

dominikplu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy uda Ci się wydostać z wieży?
dominikplu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dead Maze to gra 2D MMO osadzonĄ w zniszczonym współczesnym świecie, wypełnionym zombie. Poznawaj świat, zbieraj i odkrywaj jak najwięcej przedmiotów, aby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. Na bieżąco ulepszaj swój obóz i ekwipunek.

Aby przetrwać, musisz współpracować z innymi i eksplorować to, co pozostało ze świata po apokalipsie zombie, zadbać o swoje potrzeby, szukać surowców i wytworzyć tak dużo koniecznych do przeżycia zapasów, jak to tylko możliwe.

Współpracuj, ulepszaj swoje własne obozowisko, odbuduj cywilizację i ujawnij mroczną tajemnicę apokalipsy.

Wędruj przez świat, znajdź 500+ przedmiotów do użycia jako potencjalna broń (tak, nawet ten stary pluszowy miś się nada) i wspólnie planuj zasadzki na zainfekowanych. Nie daj się otoczyć przez żywe trupy!

środa, 14.03.2018r.

dominikplu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprostaj wyzwaniom i wystaw swoje umiejętności na próbę w tej epickiej strzelance! Gra posiada 5 unikalnych żołnierzy, ciekawą fabułę, kilka trybów gry, wiele misji, setki broni, zbroi, narzędzi i ulepszeń . Rozwiązujemy różne zadania i walczymy z wrogiem.
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM- strzał
Q lub Shift - zmiana broni
E lub Ctrl - uaktywnij Killstreak
R lub PPM - przeładuj

sobota, 10.03.2018r.

dominikplu skomentował
Treść komentarza: 10 na 10 i do ulu
dominikplu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Amazing Cube Adventure to szybka gra zręcznościowa z systemem, w którym musisz kontrolować kostkę, aby przejść po wielu poziomach. Na każdym poziomie napotkasz wiele przeszkód, staraj się je ominąć i dotrzeć do punktu końcowego.
dominikplu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla fanów gry Minecraft. Poruszasz się po stworzonym na własne potrzeby świecie i tworzysz niepowtarzalne przedmioty. Jedyną różnicą jest to, że wszystko dzieje się w dwóch wymiarach.

Idź przez samodzielnie stworzony świat i popuść wodze wyobraźni! Zbieraj różne przedmioty i wykorzystuj je później do budowy własnych dzieł. Możesz też zająć się wykonywaniem niezliczonych zadań!
Gracze online (7):
Polecamy: