reklama
| Login: | domik |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 19.06.2007r. |
| Ost. logowanie: | 19.08.2012, 11:29 |
| Punkty: | 18 825 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Obsługa klientów w lodziarni. Zaserwuj swoim klientom wspaniałe desery i zgarnij jak najwięcej kasy. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Wcielamy się w wojownika ninja i usiłujemy wydostać się z komnat. W tym celu używamy liny z hakiem. Poruszamy się wciągając na linie przy pomocy klawiszy WASD. LPM wystrzeliwujemy hak (trzeba się odpowiednio złapać). Jeśli zginiemy, wystarczy wcisnąć spację. |
| Treść komentarza: | dnooo 2![]() ![]() ![]() ![]() |
| Treść komentarza: | zbyt słaba 3![]() ![]() |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Zręcznościówka w sam raz na kilka wolnych minut. Zasiadamy za sterami niewielkiego samolotu i wykonujemy powietrzne akrobacje. |
| Treść komentarza: | słabe 3 ![]() ![]() ! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Gra typu point & click. Przesuwaj myszką przedmioty i klikaj na nie, aby wywołać ich interakcję. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Biegnij robotem do przodu skacząc przez skrzynie i unikając spadających głazów. |
| Treść komentarza: | słaba gra 2albo3 |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | The Champions 2 Euro 2008. Wygraj Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Dokop niemcow i innym drużynom! Zawodnikami sterujemy za pomocą strzałek, X - podanie, C - strzał. The Champions 2 euro 2008 |