reklama
| Login: | dinomanka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 07.02.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.02.2010, 10:34 |
| Punkty: | 5 |
| Wiek | 26 |
| Status | offline |
| Opis | Mój ulubiony dinozaur |
| Treść komentarza: | chodze do 3 klasy a zawsze przechodze. Troche monotonne jest ale daje 5 i do ulu |