reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: delkene

Login: delkene
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 22.02.2009r.
Ost. logowanie: 13.08.2019, 22:18
Punkty: 515
Wiek 25
Status offline
Opis

niedziela, 08.02.2015r.

delkene skomentował
Treść komentarza: Ja mam rok 15.000 i gram już z 13 dzień. Beka wiem ale ciężko nabić kasę bez ulepszeń, a później są one bardzo drogie. xd
delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest poprowadzić własne plemię od pierwszego człowieka, który żył 4 miliony lat temu do pierwszych cywilizacji takich jak Egipt
, czy Mezopotamia. Rozwijaj swoje obozowisko aż do pełni funkcjonalnego miasta. Dbaj o zwiększenie populacji, zarządzaj pracownikami, odkrywaj technologie badawcze. Buduj, rozwijaj się, walcz, przetrwaj!

sobota, 20.12.2014r.

delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj i poprowadź swoją cywilizacje, która jest umieszczona w Mezopotamii na bliskim wschodzie między 6000 r.p.n.e, a 2000 r.p.n.e, by stać się najbogatszym w epoce brązu. Rozbuduj się na brzegach Eufratu, twórz infrastruktury, prowadź badań i rozwój w zakresie nauki, zarządzaj gospodarką i armią, strzeż swoich granic.

Główne Cechy Gry.
*Rozwój gospodarki w Mezopotamii na bliskim wschodzie między 6000 r.p.n.e, a 2000 r.p.n.e
*12 unikalnych budynków i prawdziwe technologie z tamtej ery
*20 Unikalnych wydarzeń w Sandboxie oraz Tryb Survive z nieograniczoną rozbudową i rosnącą silą wroga.

piątek, 21.11.2014r.

delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Lubisz strategiczne taktyki? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś(aś). Jesteś królem, a Twoim zadaniem jest zdobycie zamku wroga. Będzie to jednak trudne do osiągnięcia. Musisz wydobywać złoto, aby kupić ulepszenia. Ponadto, masz własna piekarnie, gdzie możesz nabierać sił. Zbieraj fundusze na stworzenie własnej armii: łucznicy, katapulty, magowie, smoki... Powodzenia!

środa, 13.08.2014r.

delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przećwicz swoje zdolności dowódcze. Podczas prowadzonych kampanii na całym świecie, będziesz musiał zmierzyć się jednostkami przeciwnika, które są porozmieszczane w różnych państwach. Tak więc skorzystaj z dostępnych jednostek i podbij je. Mimo że podczas wojny liczy się przewaga liczebna, w tej grze potrzebna jest także odrobina szczęścia. Ponieważ nawet mała jednostka może rozgromić dużą, a to za sprawą losowo przeprowadzanych walk rozgrywanych przy pomocy kości do gry. Wybierz kolor jakim oznaczone będą Twoje jednostki i wyrusz na wojnę.

poniedziałek, 11.08.2014r.

delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znakomita gra strategiczna, w której wcielasz się w rolę legendarnego, mongolskiego dowódcy Czyngis Chana.

czwartek, 07.08.2014r.

delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś dowódcą pułku lotniczego podczas trwającej wojny. Zadanie polega na obronie własnej bazy przed atakiem przeciwników oraz zniszczeniu bazy wroga.
delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w gwiezdnych bitwach!
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli masz ochotę pobawić się w niszczyciela i siać zgrozę i zagładę w mieście, to jest to gra dla Ciebie! Za pomocą lupy możesz spalić prawie wszystko.
delkene zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Co tu dużo mówić, skoro wszystko zostało przekazane w tytule? To jedna z tych gier, które na pierwszy rzut oka są banalne, a godzinę później... ciągle grasz. Stawiaj działa i inne cuda techniki, żeby przerobić króliki na miazgę!

Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: