reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dawwwidpl

Login: dawwwidpl
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.02.2010r.
Ost. logowanie: 05.09.2015, 14:57
Punkty: 225
Wiek 29
Status offline
Opis

sobota, 14.06.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowa gra z serii Sport Heads - edycja z okazji Mistrzostw Świata w Brazylii 2014.
Czy uda Ci się ukończyć wszystkie 12 wyzwań i udowodnić, że jesteś światowej klasy graczem w Sport Heads?
Weź udział w odjazdowym turnieju, zaliczaj potężne power up'y, strzelaj spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki i pokaż kto jest mistrzem!

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - akcja

czwartek, 05.06.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zostań po raz kolejny bramkarzem światowej klasy. Tym razem masz szansę sięgnąć po Puchar Świata!
Sterowanie za pomocą myszki

wtorek, 03.06.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź się w bilard z kolegami z całego świata!
Pokaż co potrafisz w pojedynku ze swoim rywalem i wbij do dziury swoje bile, a na końcu ósemkę.

piątek, 30.05.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część rewelacyjnej gry, w której musisz zająć bazę przeciwnika i obronić swoją. Wszystko to się dzieje podczas wędrówki przez epoki. O ile w jedynce można było zarzucić małą ilość epok i dość niewygórowany poziom, o tyle w dwójce epok jest więcej a poziom trudności się zwiększył.
dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część gry, w której możesz doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. Kupujesz nowe bronie, zaliczasz kolejne misje, a wszystko po to, aby stać się najlepszy w swoim fachu.

wtorek, 27.05.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz drużynę i zdobądź mistrzostwo strzelając i broniąc karne.
dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sports Heads Football 2 już jest! Nowe głowy, nowa grafika, nowy sezon czekają na Ciebie w tym długo oczekiwanym sequelu!
Weź udział w piłkarskim turnieju jeden na jednego, zaliczaj potężne power up'y i strzelaj ogromnymi głowami znanych piłkarzy spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.
Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.

Inne odsłony tej doskonałej gry sportowej znajdują się tutaj: Sport Heads Series

poniedziałek, 26.05.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz jedną z drużyn uczestniczących w Mundialu i pokaż finezyjny futbol strzelając jak najwięcej bramek i wygrywając mecze.

Doprowadź swoich zawodników do światowej dominacji wygrywając 29 meczów i zdobądź Puchar Świata. 20 aktualizacji w tym 4 utalentowanych trenerów pomoże Ci podbić świat piłki nożnej. Zarabiaj pieniądze na rozbudowę zespołu i zostań mistrzem świata.

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
X lub N - podanie/zmiana zawodnika
C lub M - strzał

środa, 21.05.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sports Heads Tennis powraca z nowymi turniejami, uaktualnieniami oraz trybem dla 2 graczy, możliwością wyboru poziomu trudności i wiele więcej...
Weź udział w odjazdowym turnieju tenisowym, zaliczaj potężne power up'y i pokaż kto jest mistrzem!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - akcja

sobota, 17.05.2014r.

dawwwidpl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
Gracze online (4):
Polecamy: