reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: darkness88

Login: darkness88
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.01.2010r.
Ost. logowanie: 24.12.2011, 12:30
Punkty: 1 069
Wiek 25
Status offline
Opis god lock

sobota, 17.09.2011r.

darkness88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo dobra strzelanka fpp zainspirowana kultowym Doomem. Wcielisz się w pewnego sierżanta,, który wyruszył na misję mającą na celu oczyszczenie opuszczonej fabryki z wrogich jednostek. Do dyspozycji masz trzy typy broni. Przedrzyj się przez niebezpieczne korytarze, dziwne pokoje, ciemne jaskinie i mroczne korytarze. Postaraj się przeżyć i znaleźć drogę wyjścia z każdego poziomu. Powodzenia!
Sterowanie:
W;S:A:D - poruszanie się
Spacja - strzał
Ctrl - akcja
Tab - mapa
Esc - menu
darkness88 skomentował
Treść komentarza: Cóż mogę powiedzieć... NAJLEPSZA GRA NA GIERCOWNI! Gra się w nią super przyjemnie i bardzo przypomina mi starego QUAKE czy DOOMa, dałbym 100/5 ale się nie da więc tylko 5/5 i do ulu

środa, 14.09.2011r.

darkness88 skomentował
Treść komentarza: Przypomina mi stare gry z pegazusa czy amigi ale jest strasznie mozolna tylko 2/5
darkness88 skomentował
Treść komentarza: Gra po prostu genialna 5/5 i do ulu
darkness88 skomentował
Treść komentarza: Cóż tu dużo gadać genialna gra niby taka prosta a jednak cholernie wciągająca mimo to według mnie przydałby się jeszcze jakiś tryb fabularny oprócz Survivalu ale i tak jest świetna moja ocena 5/5 i do ulubionych.
darkness88 skomentował
Treść komentarza: O tej grze można chyba mówić tylko pozytywnie, Bardzo ładna grafika, genialny pomysł i dosyć spore rozbudowanie, zdecydowanie jedna z najlepszych gier flashowych- niezależnych na giercowni. Moja ocena 5/5 i do ulubionych.
darkness88 skomentował
Treść komentarza: Cóż, Gra jest średnia lecz była by dobra gdyby nie jej duża monotonność no bo w końcu tylko biegamy w prawo albo w lewo strzelamy do wychodzących z różnych dziur kosmitów. Mi osobiście gra znudziła się po niespełna 5 minutach gry mimo to bardzo bym chciał grę na takim samym silniku na jakim bazuje ta tylko że z fabułą i może jakimiś prostymi zagadkami itp. itd. Podsumowując moja ocena wynosi 3/5

wtorek, 26.04.2011r.

darkness88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Gra typu defense z elementami RPG, w której wcielamy się w młodego wojownika i musimy powstrzymać wrogów.
darkness88 skomentował
Treść komentarza: uuu.. Ktoś tutaj bardzo ciekawie i fajnie przerobił RPG makera, super pomysł 4/5..
darkness88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Znakomita gra defense, w której musisz obronić swoje fortyfikacje. Ustaw strategicznie swoich żołnierzy i zmierz się z wrogim wojskiem. Po każdej wygranej bitwie nie zapomnij zakupić ulepszenia.
Gracze online (2):
Polecamy: