reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: darek007x

Login: darek007x
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.03.2013r.
Ost. logowanie: 07.07.2013, 17:57
Punkty: 99
Wiek 20
Status offline
Opis

środa, 24.04.2013r.

darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Uzupełnienie do dobrze przyjętej gry strategiczno - symulacyjnej The Kings League. Gra oferuje jeszcze więcej klas, questów oraz wydarzeń.Królestwo niedługo straci króla i musi zostać wybrany nowy. Władca postanawia zorganizować zawody, w których to zwycięzca zasiądzie na jego tronie i będzie rządził wielkim królestwem.
darek007x skomentował
Treść komentarza: spoczko gierka 10/10

piątek, 19.04.2013r.

darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Rewelacyjna kontynuacja wielkiego hitu - strategii w konwencji science fiction. Sprawdź swoje zdolności przywódcze, stań po stronie ludzi lub Obcych i weź udział w zbrojnym konflikcie! Przeprowadź powietrzne, morskie i lądowe operacje wojskowe, by zmiażdżyć przeciwnika.
Masa możliwości odnośnie rozwoju armii, rozwijanie umiejętności naszych żołnierzy, kupowanie coraz to nowszych typów jednostek oraz ulepszeń.
Sterowanie za pomocą myszki.
A;D lub Strzałki - przewijanie mapy,
darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra logiczno - zręcznościowa. Twoim zadaniem jest pomoc pewnemu astronaucie pozbierać wszystkie skarby ukryte pod ziemią. Można kopać tylko w dół i na boki, nigdy w górę. Uważaj tylko na przeszkody. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie
Strzałki lub W;S;A:D- poruszanie się
X - bomba
C - teleportacja
R - restart
darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem będzie wyćwiczenie chuderlawego, kiepsko ubranego faceta. Aby zarobić pieniądze będziesz musiał chodzić do pracy. W sklepie kupisz nowe ciuchy i gadżety do domu, które pozwolą Ci wyrywać laski w klubach.
darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem będzie pomóc temu biednemu i słabemu człowiekowi stać się prawdziwym mężczyzną. Uaktualniaj co tylko się da, aby zaistnieć w społeczeństwie. Zarabiaj kasę i inwestuj w siebie...


Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Douchebag Workout Series

sobota, 06.04.2013r.

darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejne przygody Julia, tym razem w kosmicznej oprawie. Pomóż Julio pokonać wszystkie levele po drodze zbierając minerały oraz pokonując wrogów.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - atak (ale tylko po zdobyciu)

czwartek, 04.04.2013r.

darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga odsłona Raft Wars, gry w stylu wormsów. Akcja toczy się w parku wodnym, pokonaj napotkanych po drodze przeciwników i odzyskaj skarb.
Sterowanie za pomocą myszki.
darek007x zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie Kogregate Version to wersja z tak zwanymi kongregatami. Uzbieraj je wszystkie!

środa, 03.04.2013r.

darek007x skomentował
Treść komentarza: super gra 5/5 i do ul
Gracze online (4):
Polecamy: