reklama
| Login: | danielk23 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 10.04.2009r. |
| Ost. logowanie: | 05.03.2015, 18:45 |
| Punkty: | 14 656 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | "Według mnie... lepiej było zostać gangsterem niż prezydentem Stanów Zjednoczonych" |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Chodzimy dynia i zbieramy cukierki. Dodatkowo strzelamy myszką do duchów. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Strzelamy do przeciwnika z łuku. Mozna grać we dwie osoby. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Sprawdź się jako lekarz. Diagnozujesz pacjenta i przeprowadzasz skomplikowaną opercję kolana. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Call of Duty 2 w wersji flash. Nie można wymagać za dużo, ale jak na flasha, całkiem przyzwoicie wykonana. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Gra dla tych którzy w przyszłości zamierzaja odsnieżać chodniki. Sterujemy strzalkami, s - podnosimy śnieg, d - wyrzucamy śnieg |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Skoki z trampoliny. Bardzo dobrze dopracowana gierka. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Świetna gra przygodowa z elementami zręcznościówki. Cofamy się do ery kamienia łupanego i pomagamy jaskiniowcom znaleźć coś do jedzenia. Może na początek spróbować zbudować łuk? |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Latamy wózkiem inwalidzkim od punktu do punktu, tankując paliwo po drodze. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Miła przygodówka. Sterowanie:strzałki, ''x'' - skok, ''c'' - rzut bumerangiem. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Trochę sadystyczna gra. Musimy jak najdalej strzelać zwierzakami. |