reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: damian23

Login: damian23
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.07.2008r.
Ost. logowanie: 12.06.2016, 21:02
Punkty: 37 432
Wiek 25
Status offline
Opis Witajcie

niedziela, 12.06.2016r.

damian23 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna, długo oczekiwana część wspaniałej gry typu point&click opowiadającej o zespole badaczy zjawisk paranormalnych zwanym Vortex Point!
W siódmej już części sympatyczni detektywi pomagają cieszącemu się złą sławą naukowcowi doktorowi Prescott'owi, odkryć prawdziwą historię tajemniczych bagien Waddington. Co z tego wyniknie? Przekonaj się sam!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
damian23 skomentował
Treść komentarza: NIestety,ale mi nie działa
damian23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: • W Evo Explorers musisz wierzyć swoim oczom. Jeśli coś wygląda na prawdziwe, to takie jest! Jeśli nie widzisz problemu to dlatego, że go nie ma!
• Manipuluj niemożliwymi, surrealnymi strukturami, eksploruj iluzje optyczne i rozwiązuj niesamowite łamigłówki. Każdy poziom ujawni historię planety Bajt i jej mieszkańców.
• Evo jest kosmicznym odkrywcą. Każda planeta którą odwiedza pełna jest zagadek. Jednak planeta Bajt jest wyjątkowa. Normalne prawa fizyki tu nie działają. Nawet grawitacja zależy od twojej wyobraźni.
• Evo Explorers została zainspirowana piękną grą Monument Valley. Jesteśmy wielkimi fanami oryginału ale Evo Explorers kochamy jeszcze bardziej! Choć dziel z nami to uczucie!
damian23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Fantastyczna gra logiczna, solidna konstrukcja z dobrze wykonanymi poziomami. Transmission jest umysłową gra logiczną, w której można tworzyć sieci komunikacyjne i ujawniać ich zalety.

Podłączając nadajniki i odbiorniki, można wysłać informacje wokół coraz bardziej złożonych sieci. W miarę postępów, można odkryć sześć sieci, które zmieniły sposób komunikowania się, a każda z nich z jej własnymi unikalnymi gadżetami.

Główne Cechy Gry:
* 70 Poziomów
*7 Światów do Odblokowania
* Ponad 8 Godzin Rozgrywki
* Łatwa do Nauczenia, Lecz Trudna Do opanowania
* Muzyka Davida Kanaga
damian23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjna mieszanka RPG i RTS (strategii czasu rzeczywistego) Jesteś jednym z rycerzy króla Maximusa. Spróbuj utrzymać Zachodni Liberon bezpieczny i chroń miasta przed atakami barbarzyńców. Król Maximus obiecał podarować najlepszy statek z królewskiej floty osobie, która odnajdzie Miecz Jednorożca. Przygotuj się więc do niebezpiecznej podróży i wyrusz, by go odszukać! Niesamowite przygody i zwroty akcji czekają na Ciebie!

piątek, 15.11.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Zajmij się makijażem tej dziewczyny i zrób ją na bóstwo.

sobota, 09.11.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest za pomocą wybuchu wywołać reakcję łańcuchową, w której weźmie udział jak największa liczba atomów.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 08.11.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Przetestuj swoją wiedzę o różnych, anglojęzycznych synonimach w tej grze słownej!
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 05.11.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Poślij piłkę golfową na jak najdalszą odległość w ciągu 20 sekund lub za pomocą 5 uderzeń.
Sterowanie za pomocą myszki.
damian23 dodał
Opis gry: Jak długo utrzymasz kursor myszy na poruszającym się kółku? Wyniki podawajcie w komentarzach.
Gracze online (2):
Polecamy: