reklama
| Login: | czarromaster |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 23.07.2008r. |
| Ost. logowanie: | 27.12.2010, 22:49 |
| Punkty: | 13 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wcielamy sie w rolę barmana i przygotowujemy drinki :) |
| Treść komentarza: | gra jest śmieszna co doceniam ale jest w niej pare niedociągłości np.dałem sam sok i zacząłem mieszać i jak mieszałem za długo to mi wybuchło XD za gre 4 |
| Treść komentarza: | marcelino tak się zrobiło bo te akcje straciły na wartości. a przy okazji jest napisanie na dole za ile kupiłeś a na górze ile są w aktualnym momęcie warte |