reklama
| Login: | czarnyolek13 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 20.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 24.03.2007, 16:31 |
| Punkty: | 3 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Mortal Kombat w wersji Shockwave, dodatkowy komentarz chyba jest zbędny ;) W tej wersji mamy dostępne 2 postacie: Sonyę Blade i Kung Lao. Obsługa: Z, X, C, SPACJA i klawisze kursora. |