reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: crisisgirl

Login: crisisgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 23.06.2007r.
Ost. logowanie: 05.11.2020, 19:37
Punkty: 7 303
Wiek 36
Status offline
Opis

poniedziałek, 22.06.2020r.

crisisgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ta podróż poprowadzi Cię przez różne przygody, takie jak bieg w dżungli, eksploracja pustyni, jaskiń i czyhanie w nocy.

Pewnego dnia, gdy Dagru wracał do domu z podróży do Świata Wikingów, stracił po drodze wszystkie swoje monety. Teraz musi zrobić wszystko, aby je odzyskać.
crisisgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nasza magiczna przyjaciółka, Rainbow Pony, lubi latać po niebie i trenować na wyścigi, jednak chce twojej pomocy w stylizowaniu włosów.

środa, 24.09.2014r.

crisisgirl skomentowała
Miniaturka gry: Alxemy Alxemy
(104)
Treść komentarza: zeby zdobyc kolo nalezy kliknac na notatke i UWAGA przeczytac ja

wtorek, 23.09.2014r.

crisisgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona wspanialej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie oraz oczywiście na Giercowni. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi Saga Series

poniedziałek, 22.09.2014r.

crisisgirl skomentowała
Miniaturka gry: Alxemy Alxemy
(104)
Treść komentarza: jak doodle god tylko bardziej przejzysta, brzydsza grafika ale fajne podpowiedzi i swietna organizacja 5/5. ostatnio tak mnie gra wciagnela... ladnych pare lat temu
crisisgirl zagłosowała
Miniaturka gry: Alxemy Alxemy
(104)
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj od zera swoją własną utopię! Gra w polskiej wersji językowej.

czwartek, 26.06.2014r.

crisisgirl zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych ryb, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy rybami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe rybki. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy ryby tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej ryb zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru ryby
crisisgirl skomentowała
Treść komentarza: nie dosc ze grafika fatalna, wrecz mozna sobie popsuc wzrok, to jeszcze zero bonusow za kombo itp, bardzo przestarzala i nieudana wersja zumy, w chwili obecnej takie gry nie powinny byc dodawane do giercowni.

poniedziałek, 17.02.2014r.

crisisgirl zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Strzel w każdym z poziomów tak w ustawione konstrukcje, aby unicestwić stojące na nich potwory.
Sterowanie za pomocą myszki.
crisisgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo długo oczekiwany sequel przebojowego hiciora, będącego dopieszczonym skrzyżowaniem RTS (strategia czasu rzeczywistego) z grą typu RPG.
Egzotyczna Księżniczka została porwana przez Złego Czarnoksiężnika, od Ciebie zależeć będzie, czy zostanie uratowana.
Zbierz więc swoją armię i wyrusz na wroga, wykonuj epickie questy i uczestnicz w epickich bitwach, tworząc swoją legęndę w świecie Civilizations Wars. W trakcie gry poznasz wiele zaklęć oraz będziesz rozwijał swoje umiejętności.

Sterowanie za pomocą myszki.
od 1 do 0 - rzucanie czarów

Klinknij i przytrzymaj kursor myszy na swoim budynku, aby go wybrać i dokonać z niego ataku. Aby zaznaczyc wiele obiektów, klinknij, przytrzymaj i przeciągnij przez maksymalnie 15 budynków, z których chcesz zaatakować.
Domy generują ludzi. Kryształy dają kryształową energię do używania czarów i zwiększają szybkość Twoich wojsk. Im więcej ludzi w środku, tym więcej kryształow dostaniesz. Wieże zwiększają obronę żołnierzy. Im wiecej ludzi w srodku, tym szybciej strzelają.

Stwórz swoją własną legendę z Civ Wars 2!
Gracze online (7):
Polecamy: