reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: cosmogirl

Login: cosmogirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.11.2009r.
Ost. logowanie: 03.02.2015, 18:03
Punkty: 9 495
Wiek 35
Status offline
Opis kobiety rządzą wami.

niedziela, 26.10.2014r.

cosmogirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Trzecia odsłona gry stworzonej przez Yoshio Ishii - twórcę światowego przeboju Hoshi Saga. Twoim zadaniem jest odpowiedzieć na zadanie pytania i wskazać poprawną odpowiedź dotyczącą dwóch z pozoru identycznych obiektów.

Pytania są anglojęzyczne, więc osobom słabo znającym język radzimy skorzystać z translatora Translator (tłumacz)

Pozostałe części tej genialnej gry znajdują się tutaj: Which Trilogy

środa, 09.04.2014r.

cosmogirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja światowego przeboju będącego połączeniem gry obronnej z elementami strategicznymi oraz RPG.

Ucz się nowych zaklęć i umiejętności, korzystaj z talentów swoich bohaterów...

Wyrusz w podróż na pułnocną wyspę, by zdobyć starożytny artefakt Frost Crown, weź udział w epickich bitwach z nowymi bossami i stań twarzą w twarz z nowym zagrożeniem. Czeka na Ciebie 12 różnych bohaterów w drużynie, każdy z unikalnym zestawem umiejętności. Zaczynasz z 4 bohaterami, pozostali dołączą podczas podróży.

Rozbudowana gra typu TD, w której prócz zwykłego stawiania wieżyczek obronnych i niszczenia kolejnych fal przeciwników, mamy herosów, którzy rozwijają się w wybranym przez nas kierunku. Pamiętaj, by po każdej potyczce rozdać punkty umiejętności bohaterom - znajdziesz ich w zakładce Heroes.

Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 15.03.2014r.

cosmogirl dodała
Opis gry: Pomóż Harry'emu zebrać wszystkie kawałki sera i dotrzeć jak najszybciej do wyjścia każdego z poziomów.
Sterowanie za pomoc myszki.

piątek, 14.03.2014r.

cosmogirl dodała
Opis gry: Pomóż James'owi poprowadzić rodzinny biznes.
Sterowanie za pomocą myszki.
cosmogirl dodała
Opis gry: Sara wyruszyła na szkolną wycieczkę autokarową, którą uważa za strasznie nudną. Jako znudzona uczennica postaraj się tak zabić nudę, by Mikołaj tego nie zauważył.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 26.01.2014r.

cosmogirl dodała
Opis gry: Sprawdź swoją wiedzę o Justinie Biebierze.

wtorek, 10.12.2013r.

cosmogirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego. Na wybrzeżu, w swoim rodzinnym mieście Portallini, Papa otworzył właśnie nową restaurację o nazwie Pastaria, serwującą makarony. Jak we wcześniejszych grach z serii będziesz obsługiwał klientów, przyjmował zamówienia, gotował i przygotowywał potrawy, dodając sosy i dodatki, by stworzyć idealne makaronowe dania. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

Nie zapomnij, by podziwiać, jak pięknie pory roku zmieniają się w rodzinnym mieście Papy.

Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series

piątek, 31.05.2013r.

cosmogirl dodała
Opis gry: Przenieś się na dziki zachód, by zająć się strącaniem butelek z głów. Czy uda Ci się wykonać zadania nie powodując większych szkód?
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 23.05.2013r.

cosmogirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ustaw żołnierzy na pozycjach i nie pozwól przyjść nadciągającemu wrogowi. zarobione w walkach fundusze inwestuj w rekrutację nowych żołnierzy oraz ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 18.05.2013r.

cosmogirl dodała
Opis gry: HICIOR! Szalona przygodówka typu point & click od naszych rodaków z Pastel Games: Karola Konwerskiego i Marka Lachowicza z niesamowitą ścieżką dźwiękową Tomasza TJFK Kuczmy.

Bohaterki gry - dwie wylajtowane starsze panie - spędzają miło czas w swoim nadmorskim domu słuchając muzyki tak, że dochodzi do rozerwania żarówki i zostają zmuszone do szukania innych sposobów rozrywki. Zaskakujące, chaos powoduje rozrywkę.

Sterowanie za pomocą myszki.
Wystarczy kliknąć na powiększanie lub używać przedmiotów, gdy kursor zmieni się wskazując interaktywną strefę. Biorąc pod uwagę, jak niewiele wskazówek dostaniemy (brak), nie bój się spróbować wszystkiego, bo prawdopodobnie tak będzie trzeba.

Zwróćcie uwagę na na fantastyczny, dziwnie i śmiesznie brzmiący soundtrack połączony z unikalnym stylem gry.
Gracze online (1):
Polecamy: