reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: clawden

Login: clawden
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.11.2015r.
Ost. logowanie: 23.03.2019, 22:27
Punkty: 47
Wiek 16
Status offline
Opis

wtorek, 26.01.2016r.

clawden zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.
Fani obu serii w końcu się doczekali najnowszej odsłony kultowej już na giercowni gry!

Jeśli graliście w poprzednie, to od tej nie będziecie mogli się oderwać.

Grę załączamy klawiszem J

środa, 09.12.2015r.

clawden zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na zaprezentowanie najnowszych akrobacji z delfinami. Już za chwilę rozpocznie się twoje kolejne, wielkie przedstawienie w delfinarium!

Udaj się do parku wodnego i spędź kolejny dzień na oglądaniu niesamowitych skoków, sztuczek i akrobacji w wydaniu delfinów.

Obręcze są na miejscu, publiczność czeka. Trenerka i jej delfin są gotowi, aby zachwycić publiczność występem. To nie jest małe akwarium, tylko wielkie widowisko – takie, które oferują najwspanialsze parki wodne na świecie.

Podbij serca publiczności swoimi skokami i trikami!
Wykonuj instrukcje treserki, aby rozbawić publiczność fantastycznymi umiejętnościami. W tym celu użyj klawiszy strzałek, żeby zrobić triki i wykonać jakieś zadanie na ten przykład skok przez koło ratunkowe i właśnie na tym polega ta zabawa.

Gra jest w polskiej wersji językowej - przed rozpoczęciem gry należy dokonać wyboru języka.

poniedziałek, 07.12.2015r.

clawden zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ułóż puzzle przedstawiające Beyonce z dostępnych elementów.
clawden zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ułóż puzzle z dostępnych elementów.

piątek, 27.11.2015r.

clawden zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteśmy DJ-em w dosyć popularnej grze. Naszym zadaniem jest powtarzanie tego co zobaczymy na winylowych płytach.

niedziela, 22.11.2015r.

clawden zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Five Night's at Freddy's pozwalała graczom wcielić się w strażnika pracującego na nocnej zmianie w popularnej restauracji Freddy Fazbear's Pizza słynącej ze swoich animatronicznych maskotek. Legenda miejska głosi, że pewnego dnia w okolicy fast-fooda zaczęły ginąć dzieci.. Bohater mógł przez kilka długich nocy swojej pracy przekonać się, jaka jest prawda. Maskotki każdej nocy ożywały, by polować na samotnego strażnika. Mechanika gry opierała się na sprawnym przeglądaniu kamer, by rozeznać się w położeniu poszczególnych robotów i odpowiednim zarządzaniu dostępnymi zasobami energii elektrycznej.

Teraz sprawa wygląda jeszcze bardziej przerażająco. Restauracja ma zupełnie nowe, przerażające maskotki, a do tego pomieszczenie przeznaczone dla strażnika pozbawione zostało drzwi. Jedynym sposobem na ochronę przed morderczymi robotami jest założenie na twarz maski jednego z nich, gdy zbliżą się do pokoju. Cóż może być bardziej przerażające, niż stanięcie twarzą w twarz z mechanicznym oprawcą?

clawden skomentowała
Treść komentarza: właśnie kiedyś działało ;-; Whoops! Our server is Scratch'ing its head
Nie mogliśmy znaleźć strony, której szukasz. Sprawdź, czy na pewno adres został podany poprawnie.
Tutaj możesz spróbować wyszukać, tego czego szukasz:
i to coś wyświetla się ;_;

piątek, 20.11.2015r.

clawden skomentowała
Treść komentarza: hej właśnie chciałam dzisiaj zagrać w to ale pojawiło mi się scratch możę mi ktoś pomuc ?hej właśnie chciałam dzisiaj zagrać w to ale pojawiło mi się scratch możę mi ktoś pomuc ?
Gracze online (1):
Polecamy: