reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: cerber123

Login: cerber123
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.08.2014r.
Ost. logowanie: 29.03.2018, 20:15
Punkty: 2 114
Wiek 18
Status offline
Opis

niedziela, 02.10.2016r.

cerber123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Obcy całkowicie przejęli tę stację kosmiczną. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu, zanim któryś wbije w ciebie swe kły? Wytrzymaj jak najdłużej, grając w tę oldskulową grę pełną akcji.

wtorek, 30.08.2016r.

cerber123 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ręcznie rysowana w szkolnym zeszycie gra typu defense. Rozstaw stanowiska obronne w strategicznych miejscach, by fale wrogich samolotów nie przedostały się przez Twoje terytorium.
cerber123 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wróg maszeruje w twoim kierunku. Nadszedł czas, aby zebrać ludzi do ochrony zamku! Myślisz, że masz na tyle umiejętności, aby przyłączyć się do krucjaty, bronić posterunków i zdobyć królestwo? Jeśli tak, to dołącz do krucjaty przeciwko Saracenom i weź udział w epickich bitwach.

Będziesz mieć możliwość wyboru, które jednostki chcesz umieścić wokół zamku. Wybierz z różnych typów jednostek, w tym rycerzy, łuczników, czy włóczników walczących za pomocą piki. Każdy zadaje różne poziomy uszkodzeń i ma inny promień ataku, więc trzeba starannie wybrać kim chcesz atakować. W trakcie rozgrywki zauważysz, że są monety, które można znaleźć na każdym poziomie. Złap ich jak najwięcej, gdyż mogą być one wykorzystane w sklepie na nowe aktualizację. Upgrade prędkość, promień ataku swoich jednostek i swoich broni dla maksymalnych uszkodzeń! Można również uzyskać bronie premiowe, takich jak pułapki - gwarantują zatrzymanie
wroga!

Szukasz nowych wyzwań? Przystąp do krucjaty i podbij świat!

czwartek, 18.08.2016r.

cerber123 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Leprechauny znają miejsca, w których zakopane są skarby, jakimi często są gliniane naczynia wypełnione złotem. Jeżeli jeden z nich zostanie złapany to zdradzi to miejsce, ale kosztowności nie odda łatwo, skąd wzięło się powiedzenie, że skarb leprechauna leży „po drugiej stronie tęczy” (czyli jest nie do zdobycia).

Naszym zadaniem jest tak stawiać kamienie, aby zielony skrzat nie znalazł wyjścia z ogrodu i był zmuszony oddać nam garnek ze złotem. Należy także zbierać koniczynki, które pomogą nam naszego krasnala zneutralizować.
cerber123 skomentował
Treść komentarza: Nawet Nawet ale nie lubię tkich gier dlatego 3
cerber123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Odjazdowa strzelanka w oldskulowym klimacie. Zasiądź za sterami czołgu i weź udział w bitwie.
Sterowanie:
W;S;A:D - poruszanie się
J - strzał
K - rakiety
L - miny
cerber123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zombie Apokalipsa, która wkręciła miliony graczy na całym globie powraca w nowej odsłonie!
"Infectonator : Ocaleni " to gra, która łączy rozgrywkę RTS, TD i roguelike. Poprowadź grupę ocalałych w walce, aby pozostać przy życiu i znaleźć ratunek w ponurym apokaliptycznym świecie.

Musisz zbierać zasoby, budować obronę w środowisku, w którym śmierć towarzyszy Ci stale, lecz poziomy są generowane losowo.

Przetrwanie będzie wymagało od was poświęceń: będziecie musieli gromadzić zasoby, wznosić zasieki, łupić budynki i... nie dać się zabić. Każda podjęta decyzja będzie mieć wielkie znacznie, gdyż śmierć jest tu ostateczna, a każda rozgrywka generowana jest całkowicie losowo.


środa, 22.06.2016r.

cerber123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dowodzisz żołnierzami USA w Wietnamie. Poprowadż ich do zwycięstwa w trzech misjach. W trakcie gry będziesz zmuszony w krytycznych momentach podejmować strategiczne decyzje wybierając jedną z dostępnych opcji. Pamiętaj, że nie wszystkie prowadzą do sukcesu. Jeśli przegrasz, to zawsze masz możliwość powtórzyć.

sobota, 11.06.2016r.

cerber123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Generał Cao Cao atakuje i ma zamiar zetrzeć Twojue wojska w proch. Buduj miasta, podnieś w górę swoje łuki i prowadzić armię do zwycięstwa! Buduj wieże, aby obronić swoją ziemię, rośliny uprawne, aby przynieść dobrobyt i wzmocnienie swojej twierdzy, by podbić swoich wrogów.
cerber123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz do Minecraftowego świata i sprawdź się z kolegami z całego świata w strzelance typu FPS.
Polecamy: