reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: buumbuum

Login: buumbuum
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.08.2010r.
Ost. logowanie: 14.08.2016, 17:53
Punkty: 5 142
Wiek 30
Status offline
Opis

niedziela, 14.08.2016r.

buumbuum zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w rewolwerowych pojedynkach.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 20.08.2015r.

buumbuum zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Prosta, acz bardzo miodna gierka zręcznościowa, w której zadaniem jest łączenie punktów w kształty origami. Do wyboru mamy trzy tryby gry. Pamiętaj, że jesteś ograniczony czasem.

wtorek, 02.12.2014r.

buumbuum zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Szybka gra zręcznościowa, w której należy unikać wszystkiego i dotrzeć jak najdalej.

czwartek, 27.11.2014r.

buumbuum zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Złe stworzenia chcą okraść magiczny gaj, a Twoim zadaniem jest je powstrzymać.
Masz do wyboru trzy opcje wież bazowych. Kiełki są tanie, szybkie i mogą strzelać daleko. Wieże Aqua (wodne) są droższe, ale warte każdego grosza w aktualizacji do spowolnienia atakujących. Najdroższe i potężne są wieże Rock (skalne), ale będziesz musiał poczekać chwilę przed uaktualnieniem tych potężnych obrońców. Po kilku poziomach można odblokować możliwość badań nad lepszymi wieżami, które będziesz musiał robić ponownie na każdej nowej mapie. Brzmi prosto, prawda? Ale bez wątpienia najlepsza bronią jest [spacja], co stawia grę w zwolnionym tempie i daje trochę wytchnienia.
buumbuum zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Osiodłaj rumaka i przygotuj swą lancę. Czas na pojedynek! Rzucaj wyzwania swym rycerskim współbraciom i stawaj z nimi w szranki ku uciesze gawiedzi. Przygotuj natarcie i traf w cel, aby wyrzucić przeciwnika z siodła. Wyczucie czasu oraz celne oko to absolutna podstawa - jeśli wzniesiesz swoją lancę zbyt szybko lub źle wycelujesz, być może to ty zaryjesz twarzą w ziemię! Bierz udział w starciach bonusowych pomiędzy pojedynkami, aby zadowolić tłum i zdobyć dodatkowe punkty.
buumbuum zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nowatorska, pełna ciekawych zagadek gra oparta o zasady fizyki, w której należy tak kombinować lub usuwać przeszkody, aby doprowadzić królika do portalu.

Niebieskie elementy - znikają
Różowe elementy - kurczą się
Żółte elementy- rozwijają się
Czarne elementy - nie robią nic
Płynne twory - pomagają popchnąć rzeczy

Czy uda Ci się ukończyć wszystkie 70 poziomów?

środa, 26.11.2014r.

buumbuum zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź katane do ręki i rusz na ratunek dzieciom porwanym przez złe małpy,
buumbuum zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Bubbie ukraść totem wiecznej młodości w tej grze dystansowej, lecz uważaj na gang królików który zrobi wszystko by ci to uniemożliwić! Używaj power up'ów takich jak, super prędkość czy hologram, zbieraj monety, które wydasz na ulepszenia, przemierzaj różne światy i wykonaj swoją misję.
buumbuum zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś prawdziwym maniakiem gier wideo, lecz twoja dziewczyna ma już tego dosyć I zabiera ci komputer. Uzbrojony w łopatę, musisz odnaleźć swój sprzęt. Przejdź walcząc przez każdy poziom do końca i obojętnie co się zdarzy, postaraj się, żeby twój super komputer wrócił do ciebie.
buumbuum zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jak pyszne burgery przygotujesz na Dzikim Zachodzie? Nowe aktualizacje, dodatki i wiele nowych funkcji w zestawie!
Ten kucharz uwielbia hamburgery i cheesburgery z grilla. Więc pomóż mu dostarczyć ich jak najwięcej do klientów. Wystrzel je jak najdalej i za zarobione fundusze ulepszaj co się tylko da, aby być coraz skuteczniejszym. Uwaga: Nie pozwól, aby burger wpadł w ręce bandytów i głodnych mieszkańców!
Gracze online (1):
Polecamy: