reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: burnejka

Login: burnejka
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 01.04.2011r.
Ost. logowanie: 14.01.2015, 10:31
Punkty: 1 263
Wiek 108
Status offline
Opis

piątek, 09.01.2015r.

burnejka zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Uderzaj w znanych Ci piłkarzy z różnych broni! Konkuruj z komputerem lub innymi graczami na tym samym komputerze. Który z Was dwóch będzie bardziej zręczny? Twój refleks i czas reakcji musi być błyskawiczny, inaczej stracisz punkty. Uważaj, by nie dostać czerwonej kartki.

Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 05.01.2015r.

burnejka zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra na podstawie nowego filmu Petera Jacksona "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Wybierz jedną ze stron i rozpocznij walkę. Jest możliwość grania na pełnym ekranie, oraz porównanie swojego wyniku z ludźmi z całego świata.

piątek, 05.12.2014r.

burnejka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nasz kraj został prawie całkowicie zniszczony, a wróg nabiera mocy w pobliżu granicy. Twoim zadaniem jest nie pozwolić przejąć naszej ziemi! Zdobywaj kasę, walcz o każdą jednostkę i zostań najlepszym dowódcą.

wtorek, 02.12.2014r.

burnejka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Erupcja wulkanu ujawnia starożytna jaskinie. Jako mała kaczuszka musisz ją zbadać w poszukiwaniu skarbów uważając na niebezpieczeństwa.

środa, 12.11.2014r.

burnejka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynenty są objęte wojną, a Twoim celem jest stać się zdobywcą świata. Użyj specjalnych umiejętności oraz swojego umysłu, aby zniszczyć siły wroga i podbić cały glob.

wtorek, 04.11.2014r.

burnejka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Celem gry jest zdobycie jak największej ilości minerałów. Całą pracę wykonujesz za pomocą zdalnie sterowanego wiertła. Jego wydajność i paramenty możesz stale ulepszać inwestując zarobione fundusze.
Sterowanie:
Enter - odpalenie wiertła
Strzałki - poruszanie się
LPM - strzał (wymagane posiadanie broni)

środa, 22.10.2014r.

burnejka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Hicior wraca na ekrany w lekko odświeżonej formie. Czeka na Ciebie ulepszona grafika, nowe i zaktualizowane ligi. Gierka symulująca życie profesjonalnego piłkarza. Zaczynamy od treningów na podwórku, by po pewnym czasie podpisać pierwszy poważny kontrakt i wystąpić w meczu ligowym. Musimy także zadbać o odpowiednie przygotowanie zawodnika oraz wybierać właściwe dla niego rozrywki. W jak słynnym klubie uda Ci się zagrać? To zależy od twojego talentu!

piątek, 17.10.2014r.

burnejka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dostosuj swojego boksera spośród wielu rożnych opcji i wyrusz w drogę po pas mistrzowski. Udoskonalaj swoje umiejętności na treningach, by miażdżyć przeciwników na ringu. Boxing Live to gra niesamowita!
burnejka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część super gry ze skokami narciarskimi. Staraj się dobrze wybić i jak najdalej polecieć.
Sterowanie podane w grze.

czwartek, 16.10.2014r.

burnejka skomentował
Miniaturka gry: Slope Slope
(66)
Treść komentarza: Slope do łatwych gier nie należy, jednak jest w niej coś żeby za każdym nacisnąć znowu "AGAIN" i znowu, i znowu, i znowu, i znowu...
Gracze online (4):
Polecamy: