reklama
| Login: | basia123 |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 13.05.2007r. |
| Ost. logowanie: | 11.08.2007, 13:58 |
| Punkty: | 43 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | ten żólty samochód co stoi koło hotelu jest nas, ale jest jeszcze podobno jakiś taki sportowy. Ja wiem jak się dostać do tego żółtego, ale jak zdobyć ten sportowy, co o nim pisze ktoś w komentarzach ( te komentarze są z poczatku) to ja nie wiem ![]() |
| Treść komentarza: | zamek kupiłam w banku za 500,000, ale sie nie opłaca kupować innych domów bo wtedy sie traci kase, a potem i tak trzeba znowu zbierac pieniadze (ja mialam w banku na lokacie i se kupywałam budziki zawsze i z samego rana szłam do roboty i jak mialam 10000 do szłam do banku i wplacalam na lokate) ![]() |
| Treść komentarza: | Czy nikt nie wie jak ukraść samochód? Ja choć mam ten kabriolet, który się dostaje po 365 dniach to wolałabym jakieś sportowe autko... mam 972 inteligencji, siły 965 i tego innego 862 i mam zamek i całe wyposażenie i jestem prezydentem (chyba, bo zarabiam 100/HR, a więcej sie nie da) i karmy mam 80-100, a nie wiem jak ukraść auto Pomocy... |
| Treść komentarza: | PoMoCy![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ! Jak ukraść samochód ? Pomóżcie mi... plis dzięki za pomoc oxford ![]() |
| Treść komentarza: | jak zostac prezydentem? |
| Treść komentarza: | trzeba mieć komputer i tam się kupuje akcje i sprzedaje. chyba o to Ci chodzi domino97? |
| Treść komentarza: | jak ukraść auto? PoMoCy... |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać). |
| Treść komentarza: | jak ukraść auto PoMoCy... |