reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: avio

Login: avio
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.08.2010r.
Ost. logowanie: 27.03.2021, 19:02
Punkty: 3 781
Wiek
Status offline
Opis

środa, 17.01.2018r.

avio zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Menu obsługujemy myszką, natomiast w czasie wyścigu korzystamy z klawiatury. Spacją przyspieszamy, a strzałkami góra, dół zmieniamy biegi. Zdefiniować możemy wszystko poczynając od wyglądu samochodu przez kupno nowej maszyny, a kończąc na możliwości wyboru długości Drag.

niedziela, 11.12.2016r.

avio zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Czy uda Ci się wygrać turniej? Wybierz drużynę, wciel się w postać swojego ulubionego piłkarza i wpakuj piłkę do siatki jak najwięcej razy, strzelając zapierające dech w piersiach bramki!

sobota, 10.12.2016r.

avio zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wybierz pokemona i przystąp do walki na każdej arenie! Możesz wybrać ile czasu chcesz grać oraz na jakim poziomie. Masz do wyboru kilka podstawowych pokemonów.

środa, 30.11.2016r.

avio zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Klasyczna gra planszowa przeniesiona na gre flashowa :)

sobota, 26.11.2016r.

avio zagłosował
Miniaturka gry: Diablo Diablo
(349)
Ocena
(1)
Opis gry: Flashowa wersja znanej gierki Diablo.
avio zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Strzelanka z małymi ludzikami. Pomimo prostej grafiki, gra jest całkiem przyjemna. Sterowanie: WSAD - poruszanie się, myszka - cel i strzał, R- ładowanie broni.
avio zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Długo oczekiwana kolejna, trzecia już część gry "Pinata Hunter". W grze uderzamy w Piniate, z której wylatują cukierki, za zarobione pieniądze dokonujemy ulepszeń.

Pinata Hunter 3 ma różne ulepszenia i nowe unikalne funkcje, aby zapewnić Ci więcej cukierków niż kiedykolwiek, więcej broni i torby, w które zmieścisz więcej cukierków na raz! Pamiętaj, by umieścić torbę w miejscu, gdzie spada najwięcej słodyczy.

Dzięki umiejętnemu uderzaniu bronią w Pinate , cukierki spadać będą w żądanej pozycji, w przeciwnym razie rozproszą się i szanse nazbierania jakichkolwiek słodyczy na pewno będą znikome. Aby uzyskać więcej cukierków w nadziei na zakup nowych broni i toreb, nie wolno uderzać w Pinate zbyt mocno, ani zbyt słabo, musisz wypracować swój własny styl.

czwartek, 05.03.2015r.

avio zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wkrocz do magicznego świata RPG. Nadzwyczajna karcianka o walkach, w której użyjesz silnych wojowników oraz magicznych mocy, podczas fascynujących podróży w czasie.
Poprowadź ponad 20 postaci od epoki kamienia łupanego, poprzez średniowiecze do przyszłości. Przygotuj się na finalną walkę ze Smoczym Bossem!
avio zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Hejka kinomaniacy, właśnie trafiliście na grę, która z pewnością przyciągnie waszą uwagę i sprawdzi wiedzę na temat różnych filmów.

Wasza wiedza będzie testowana wraz ze spostrzegawczością.
Gra podzielona jest na poziomy, na których zobaczycie sceny z ukrytymi przedmiotami. Waszym zadaniem będzie odnaleźć je wszystkie, a następnie zgadnąć z jakiego filmu pochodzi dana scena, aby przejść do następnego poziomu. W przypadku, gdy podacie błędną odpowiedź, poziom będzie trzeba rozpocząć od początku. Zobaczcie jak poradzicie sobie z tym wyzwaniem.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

sobota, 28.02.2015r.

avio zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wikingowie przeszli do historii jako jedna z najpotężniejszych armii w historii. W tej grze możesz poprowadzić wojska Wikingów i postarać się podbić wszystkie wyspy wroga. Ale uważaj - istnieje wiele niebezpieczeństw.

Użyj siły i strategi swojego umysłu, by odpowiednio kierować swoje siły na wrogie obszary i ukończyć wszystkie poziomy w jak najkrótszym czasie!
Przejmij kontrolę nad wyspami kierując tam swoje oddziały. Możesz ulepszać parametry swoich jednostek. Czy uda Ci się wygrać wszystkie bitwy morskie?

Sterowanie za pomocą myszki.
Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.
Gracze online (5):
Polecamy: