reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: arisu

Login: arisu
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.03.2012r.
Ost. logowanie: 16.10.2019, 14:49
Punkty: 3 189
Wiek 26
Status offline
Opis "Nawet mogę powiedzieć, że nienawiść się szerzy. Chciałem coś z tym zrobić, ale nie wiem co… jednak wierzę, że pewnego dnia nadejdzie dzień, kiedy ludzie szczerze będą się rozumieć. Jeśli nie mogę znaleźć odpowiedzi, to, czy to zrobisz, będzie zależeć od Ciebie."

środa, 16.10.2019r.

arisu zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!
Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do końca toru. Strzelamy kulkami z obrotowego, delfiniego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru kulki
arisu zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona wspanialej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie oraz oczywiście na Giercowni. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi 1,2,3 oraz Hoshi Saga Ringo
arisu zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Obracaj elementy, aby rozwiązać każdą z zagadek.
arisu zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Kombinuj tak, by doprowadzić cząsteczkę energii do portalu.
Sterowanie za pomocą myszki.
By załączyć następny level klikamy na Continue w lewym dolnym rogu ekranu gry.
arisu zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w wojownika ninja! Poprowadź linie tak, aby shuriken (def. broń służąca do ręcznego miotania, będąca nieodzowną częścią uzbrojenia Ninja. Ostrza Shurikenów jak inne japońskie bronie pokrywano trucizną, tak więc najdrobniejsze zadrapanie mogło oznaczać śmierć.) rzucony przez Twojego ninja trafił we wszystkich wrogów.
Sterowanie za pomoca myszki.
arisu zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Pozornie prosta, bardzo zabawna i wciągająca gra logiczna. Przeciągaj i łącz ze sobą płytki o tych samych kolorach. Dwie niebieskie elementy zmienią się w zielony zielony, zielone przekształcą się w żółty, żółte zamienią się w czerwony. Dwie czerwone płytki po połączeniu wrócą do niebieskiego! Elementy mogą poruszać się tylko w kierunku poziomym lub pionowym. Usuń wszystkie płytki z planszy!
arisu zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Po raz kolejny podaj swój mózg testowi, musisz przesuwać płytki w wyznaczone miejsca w określonej liczbie ruchów, w ponad 50 poziomach przy relaksującej muzyce. Dodatkowym wyzwaniem jest odkrycie sekretów w grze.
arisu zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Stęskniliście się za układaniem? Oto kolejna część dość trudnych i dziwnych puzzli z serii Plexus. Jak poprzednio - klikasz na obiekt, obracasz go strzałkami i następnie układasz na miejsce. Powodzenia w układaniu!

Pozostałe odsłony tej układankowej serii znajdują się tutaj: Plexus Puzzles
arisu zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu point&clik rozgrywająca się w świecie pełnym przemocy świecie stickmanów. Pokieruj patyczakiem rządnym zemsty!
Sterowanie za pomocą myszki.
arisu zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przygodowa gra typu point & click. Zły Pigsaw porwał ekipę Inka Games i uwięził w swoim niebezpiecznym zamku. Pomóż prezydentowi Obamie ich uratować.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (4):
Polecamy: