reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: alonse001

Login: alonse001
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 16.11.2008r.
Ost. logowanie: 26.04.2021, 13:47
Punkty: 1 262
Wiek 28
Status offline
Opis

sobota, 29.09.2018r.

alonse001 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz kochany kucharz otworzył bar szybkiej obsługi, serwujący taco (przysmak kuchni meksykańskiej). Ty wcielasz się w rolę pomocnika a Twoim zadaniem jest obsługa klientów, przygotowywanie tacos oraz sprawienie, żeby kupujący byli zadowoleni.
Pomóż Mitchowi i Maggie przyjmować zamówienia i rozkręcić restaurację. Jeśli będziesz sobie dobrze radzić odblokujesz masę różnych dodatków do potraw takich jak sosy czy polewy. Z czasem będziesz mógł rozbudować nową restaurację o różne udoskonalenia dostępne w sklepie. Jeśli uda Ci się zrobić wrażenie na krytyku kulinarnym otrzymasz specjalną nagrodę. Czy dasz sobie radę?

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Pizzeria oraz Papa's Burgeria i oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack
alonse001 skomentowała
Treść komentarza: Co konkretnie zmienili w wersji 2:0 ?
alonse001 skomentowała
Treść komentarza: Wpierw zrób bazar (te zadanie ze złotem u cyganki) i na bazarze kupisz.

wtorek, 21.06.2016r.

alonse001 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Już jest kolejna odsłona Papy Louiego. Tym razem będziemy zrobić słodkości. Twoim wyzwaniem jest upieczenie najlepszej babeczki w mieście! Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 16.06.2016r.

alonse001 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna część świetnej serii Papa's! Tym razem będziemy smażyć udeczka oraz skrzydełka! Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 30.03.2016r.

alonse001 skomentowała
Treść komentarza: @Gość: Muszą być jak najbardziej pokryte sosem

czwartek, 24.03.2016r.

alonse001 skomentowała
Treść komentarza: Uwielbiam tą serie
alonse001 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

poniedziałek, 21.12.2015r.

alonse001 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja wielkiego hitu - Doodle God, czyli zabawy w Boga. Tym razem jednak wcielamy się w rolę diabła i musimy zniszczyć cały świat łącząc podstawowe elementy w coraz bardziej skomplikowane.

Zagraj też w poprzednią cześć Doodle God

niedziela, 20.12.2015r.

alonse001 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ulepszona wersja bardzo popularnej gry "Doodle God" z ładniejszą, muzyką, i oprawą graficzną. Stwórz własny wszechświat za pomocą kombinacji ziemi, wody, ognia i powietrza.
W opcjach gry, jest możliwość wybrania języka Polskiego (następnie trzeba odświeżyć stronę, by gra zładowała się ponownie już w języku polskim).

Przestawiaj i łącz różnorodne kombinacje żywiołów ognia, ziemi, wody i powietrza, aby stworzyć cały świat! Jak wiadomo, budowa świata trwała nieco dłużej niż tylko jeden dzień. Dlatego musisz rozpocząć od początku i przejść od mikroorganizmów do zwierząt, od narzędzi do sztormów, od tworzenia armii do podboju całego kosmosu!
Polecamy: