reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aga1978

Login: aga1978
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 23.12.2007r.
Ost. logowanie: 24.11.2018, 19:04
Punkty: 4 289
Wiek 44
Status offline
Opis

poniedziałek, 10.05.2010r.

aga1978 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Celem gry jest zrzucanie bloczków w wybranym przez siebie czasie. Poza tym musisz sprawić, by jak najwięcej było tych samych kolorów obok siebie. Minimum 3 jednakowe obok siebie powodują wyeliminowanie ich z planszy. Nie pozwól, żeby plansza się przepełniła.
Sterowanie za pomocą myszki.
aga1978 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Uderz wszystkie czerwone kule, zanim zabraknie ci piłek. Niebieskie kulki dadzą ci więcej punktów, a zielone - przedmioty bonusowe.

środa, 05.05.2010r.

aga1978 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra przeniesie Cię w czas świąt Bożego Narodzenia, kiedy będziesz przeszukiwać przepięknie udekorowane lokacje w poszukiwaniu obiektów niezbędnych Świętemu Mikołajowi. Dzięki licznym niespodziankom, rozgrywka nieustannie przykuwa naszą ciekawość! Czy będziesz w stanie odnaleźć zabawki na uginających się od rozmaitości półkach? Lub wskazać różnice między dwoma na pozór identycznymi obrazkami?
aga1978 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Każdego roku mieszkańcy podwodnego Underwater biorą udział w zawodach ogrodniczych. Młodziutkiej syrenki nie stać na urządzenie najpiękniejszego ogrodu, podczas gdy inni uczestnicy wynajmują drogich projektantów i kupują kosztowne dekoracje, uniemożliwiając konkurencji wygraną. Jednak znajduje ona sposób na zdobycie pieniędzy! Pomóż jej rozwiązać interesujące łamigłówki i zebrać fundusze niezbędne do stworzenia ogrodu jej marzeń w bajecznej grze "Deep Voyage"!
aga1978 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Istnieje magiczny świat nazywany Wizard Land. Mieszka na nim wiele różnych stworzeń takich jak czarownice, czarodzieje, wróżki i inni bohaterowie bajek. Wszyscy słyną z nieprzewidywalnej natury, czasem żyją w zgodzie, ale czasem potrafią się nienawidzić. Ostatnia bitwa w krainie Wizard Land znana jest jako największy konflikt wszech czasów... Odkryj historię i tajemnice tego fascynującego świata oraz wskrześ jego mieszkańców.
Instrukcja:
Klikaj na minimum 3 jednakowe kamienie znajdujące się obok siebie w pionie lub poziomie w celu usunięcia ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 26.04.2010r.

aga1978 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona wspanialej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie oraz oczywiście na Giercowni. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi 1,2,3 oraz Hoshi Saga Ringo

sobota, 27.03.2010r.

aga1978 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Plansza podzielona na odrębne pola, każde z nich musimy wypełnić innym kolorem tak, aby dwa takie same kolory nie stykały się ze sobą. Ponad 20 leveli.
Sterowanie podane w grze.
aga1978 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Połącz pary identycznych płytek, aby wyczyścić planszę.
Klikaj na dwie identyczne płytki, aby je połączyć. Każde połączenie nie może mieć więcej niż dwa łamania.
aga1978 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zabawa w ponurego żniwiarza. Zabijamy sąsiednie grupy potworków. Czerwone wydłużają grę, pozostałe dają nam różne bonusy (dostępne na pasku dolnym) urozmaicające rozgrywkę.
aga1978 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zanurz się w to kolorowe kosmiczne dopasowywanie klocków! Wypełnij każdy kolejny rząd, aby się go pozbyć i przejść do następnego poziomu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - strzał
Polecamy: