reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: adsx

Login: adsx
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.02.2010r.
Ost. logowanie: 26.04.2022, 20:54
Punkty: 530
Wiek 25
Status offline
Opis

środa, 09.12.2015r.

adsx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Fani gier strategicznych w prezentowanej produkcji pt. Divine Generals, znajda nie tylko fajnie dopracowany, przemyślany system gry, ale także miły interfejs oraz mnogość opcji, dzięki którym możesz budować, udoskonalać istniejące już budynki i fortyfikację, wydobywać surowce, rozwijać technologie i wojsko, a przede wszystkim walczyć, podbijając kolejne terytoria oraz wroga, który stara się rozwinąć swoje królestwo Twoim kosztem. Jak to bywa w grach strategicznych, głównymi surowcami będzie drewno, kamień i żelazo, nie zapominając o produkcji jedzenia. Tutaj dodatkowym surowcem, którego nie można wydobywać tuz przy murach miasta są diamenty, których kopalnie są zlokalizowane w różnych częściach na mapie. Jako wojownik możesz podbijać małe wioski, dzięki czemu zdobędziesz dodatkowe źródła dochodu. Aby móc poprowadzić wojsko do celu, niezbędni będą dowódcy, których możesz werbować, pamiętając że możesz mieć ich tylko trzech w zespole. Nie jest to w sumie bolesne ograniczenie, bowiem werbowanie rycerzy trwa sporo czasu, a na okupowanych terytoriach mogą stacjonować rycerze bez dowódcy. Jeśli lubisz gry strategiczne, to ta rozbudowana perełka powinna przypaść ci do gustu.

czwartek, 06.08.2015r.

adsx skomentował
Treść komentarza: jak ci sie powoli ładuje to wina twojego neta idz kup neta i przestań kraść z bierdonki
adsx skomentował
Treść komentarza: wiadomo czemu flonga to robiła
adsx skomentował
Treść komentarza: ale długie o kur** pięcio minutówka jak sie zna poki bo sie gra w minecraft pokeblock

niedziela, 12.07.2015r.

adsx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Obroń złoto przed atakującymi potworami i bandytami. Ustawiaj wieżyczki obronne tak, aby potwory miały jak najcięższą drogę do przejścia. Za zarobione pieniądze dokonuj ulepszeń.

środa, 08.07.2015r.

adsx skomentował
Treść komentarza: nie ogarniam tej gry

sobota, 04.07.2015r.

adsx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Fantastyczna gra osadzona w nurcie steampunk. Musisz zbudować potężną wieżę obronną, która zniszczy napierające wojska. Zakupuj udoskonalenia, oraz wprowadzaj na wieżę nową amunicję.

piątek, 03.07.2015r.

adsx skomentował
Miniaturka gry: Fortz Fortz
(27)
Treść komentarza: pierwszy

wtorek, 19.08.2014r.

adsx skomentował
Treść komentarza: Mam pro telefon i gram na giercowni przez niego . Gra super 5/5 i do pszczolek w ulu

poniedziałek, 11.08.2014r.

adsx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Trzecia odsłona gry strategicznej, w której zostaniesz odkrywcą nowych lądów ameryki południowej. Wydobywaj złoto i walcz o nowe tereny.

Wyrusz do nieznanego świata w grze Adelantado Trilogy: Book Three. Odważny oficer Don Diego De Leon, w którego się wcielamy, wyrusza tam, aby odnaleźć zagubioną ekspedycję. Bez pomocy tubylców nie mamy żadnych szans, więc kluczem jest zjednanie sobie ich sympatii. Dysponujemy wieloma ludźmi i nie jest dla nas wielkim problemem pomóc im na przykład w odbudowie domów po klęsce żywiołowej. Przy okazji budujemy też dla siebie tartaki i inne miejsca gdzie można wytwarzać niezbędne surowce. Przez cały czas powiększamy terytorium, ulepszamy umiejętności i zdobywamy coraz to nowe wyróżnienia. Zasmakuj tej nietuzinkowej gry strategicznej!

Inne odsłony tej wciągającej gry strategicznej znajdują się tutaj: Adelantado Trilogy
Gracze online (1):
Polecamy: