reklama
| Login: | adamasek85 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 27.07.2011, 13:28 |
| Punkty: | 9 756 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | ~~~~NARUTO~~~~ |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Wciel się w Londyńskiego taksówkarza. Parkuj na wyznaczonych miejscach i dowoź ludzi do celu w określonym czasie. Pamietaj, że ruch jest lewostronny! |
| Treść komentarza: | idiotyczna gra![]() ![]() ![]() ![]() daje 2 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra zręcznościowa,w której naszym zadaniem jest zgasić lont od rakiety by Kiki nie dostał się w wolę złego doktora. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Treść komentarza: | fajna gierka daje 5![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Naszym zadaniem jest pokonanie przeciwnika w grze podobnej do szach i warcab. Najpierw przywołujemy stworka z grobu. Następnie możemy się nim ruszyć, zaatakować przeciwnika lub wezwać następnego. Trzeba pamiętać o tym, że słabszy przeciwnik nie pokona silniejszego. |
| Treść komentarza: | fajna gierka,ale czemu jak klikam na groby to pojawia sie przeciwnik? |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra logiczna. a oto jej zasady: - musisz przetransportować wszystkich ludzi na drugą stronę - tratwa może przewieźć tylko 2 osoby - sterować tratwą potrafią jedynie: ojciec, matka i policjant - matka nie może zostać z synami bez ojca - ojciec nie może zostać z córkami bez matki - złodziej nie może zostać z członkami rodziny bez policjanta |
| Treść komentarza: | extra gierka przeszlem cala(dzieki za podpowiedzi katvy )daje 5 |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wciel się w zamaskowanego gościa i zrób porządki ze wszystkim co stanie Ci na drodze. |
| Treść komentarza: | fajna gierka,ale zdecydowanie za krutka daje 4 |