reklama
| Login: | adamasek85 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 27.07.2011, 13:28 |
| Punkty: | 9 756 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | ~~~~NARUTO~~~~ |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Gra przygodowo-logiczna, w której chodzimy Houdinim po świątyni. Strzałki - ruch, Spacja - atak i otwieranie drzwi. |
| Treść komentarza: | nienawidze tej bajki to 1,ciężke sterowanie to 1 i głupie to 1 czyli wychodzi -3![]() |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Kolejna gra z serii KND. Wspaniała grafika 3D. Zabijaj piratów z pistoletu na wodę i zbieraj cukierki. |
| Treść komentarza: | znów potrzebna jest ta zasrana wtyczka![]() ![]() daje 1![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Podlatuj do czarnych charakterów by wyrzucić ich z okna. |
| Treść komentarza: | daje 2:|niezbyt fajne |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra typu Zuma. Celuj tak, by dopasowac conajmniej 3 kulki jednego koloru. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zostań aborygenem i odeprzyj atak wrogich kangurów! W tle słychać aborygeńską muzę. |
| Treść komentarza: | muj score to 1340 daje 5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | HICIOR! Doskonała gra platformowa z bardzo pomysłowymi levelami. Wciel się w rolę nałogowca i zbierz jak najwięcej paczek "fajek". Uważaj na pułapki, a wrogów wykańczaj bombami! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - skok oraz podnoszenie bomb F razem ze strzałką góra lub dół - rzut bombą |