reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Splatoonfan8

Login: Splatoonfan8
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.08.2015r.
Ost. logowanie: 07.09.2015, 19:50
Punkty: 26
Wiek 108
Status offline
Opis

poniedziałek, 07.09.2015r.

Splatoonfan8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).
Splatoonfan8 skomentował
Treść komentarza: Nazwijcie Stickmana HEYZEUS Na 1,000$ I 5000 Rzycia

środa, 19.08.2015r.

Splatoonfan8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Five Nights at Freddy's to nowy, straszny, przerażający horror o... misiach. Nie mówię tu o małych słodkich misiaczkach do przytulania. Te w grze są trochę większe i o drobinkę straszniejsze...

W grze wcielamy się w rolę bezrobotnego stróża, który przyjmuje sezonową posadę w restauracji Freddy Fazbear’s Pizza. Jej główną atrakcją jest sam miś Freddy oraz jego dwaj przyjaciele – roboty zaprogramowane do zabawiania gości. Z pozoru proste zadanie już pierwszej nocy przeradza się w prawdziwy koszmar, kiedy odkrywamy, że sympatyczne animatroniki w nocy ożywają, a ich nastawienie do przebywających w środku ludzi nie jest zbyt przyjazne. Przebywając sami w swym pokoju, wyposażeni jedynie w system monitoringu oraz niezbyt pojemną baterię, musimy stawić czoła morderczym maskotkom, pragnącym naszej śmierci.

Rozgrywka polega na nieustannym obserwowaniu kamer monitoringu i zamykaniu drzwi stróżówki w momentach zagrożenia.
Splatoonfan8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Niebieska wersja Super Mario Flash. Mario wyrusza na nowe platformowe poziomy. Po drodze spotka starego druha Yoshi i razem będą poznawać nowy świat. Wykorzystaj swój refleks i umiejętności postaci, by przejść całą grę.
Splatoonfan8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: MINECRAFT 2D to dla tych co Minecraft'a nie mogą mieć lub mają za słaby komputer
Gracze online (6):
Polecamy: