reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 11.07.2020, 04:25
Punkty: 1 920
Wiek 102
Status offline
Opis

niedziela, 05.07.2020r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdź wszystkie ukryte słowa i umieść je w odpowiednim miejscu w liście.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Uzupełnij dziennik i ucieknij przed Dr. Know It All'. Wykorzystaj swoje najlepsze umiejętności logiczne, rozwiązuj trudne zagadki i dojdź do końca.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Szykuje się wielka ucieczka. Zbierz wszystkie przedmioty, które Ci w niej pomogą. Następnie użyj ich tak, by wydostać się ze statku.

piątek, 22.05.2020r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Postman Simon to platformówka 2D, inspirowana grami wideo z początku lat 90. Pomóż listonoszowi Simonowi zrealizować trudne dostawy w niebezpiecznych miejscach.

wtorek, 07.04.2020r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawna gra symulacyjna, gdzie wcielasz się w menadżera własnego klubu. Do twych strategicznych zadań należy: zatrudnić nowych pracowników, płacić rachunki na czas, ulepszać i uaktualniać bar, promować swój klub i upewnić, że wszystko przebiega sprawnie.

Zostań wiec potentatem w branży klubowej, o czym zawsze marzyłeś! Będziesz musiał np. interweniować w czasie bójek między pracownikami i klientami oraz ciągle upewniać się, ze twój klub jest czysty. Twoja bezczynność, wpłynie źle na klub. Pracownicy będą się denerwować, tancerze mogą dostać depresji, a bar może wymagać naprawy.

Jeśli sprawdzisz się doskonale i będziesz w stanie rozwijuać swoją działaność, będziesz mógł otworzyć nowy klub na mapie miasta. Ale, by zarządzać wieloma klubami, musisz być bardzo czujnym i upewaniać się, że dziewczęta, pracownicy i klienci są szczęśliwi i zadowoleni! Kto wie, staniesz się kolejnym milionerem, a może nawet miliarderem?

czwartek, 19.12.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Bardzo oryginalny Tower defense naszym zadaniem jest ochrona Magicznego drzewa przed golemami, za których pokonanie dostajemy exp. Za zarobione exp. dokonujemy ulepszeń.
Sterowanie podane w Tutorialu.
Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Najbardziej dramatyczna gra wojenna fantasy jest już dostępna! Zagraj teraz: „Mini Guardians: Castle Defence”. Poprowadź swoich wojowników i strażników, aby bronili bastionu przed nieuczciwymi atakami. Weź udział w tej misji przeznaczenia, aby bronić wież księżniczki przed hordami wrogów, krzyżowców, smoków, gigantycznych pająków i wielu innych przerażających stworzeń… Musisz ochronić wieże księżniczki. Cokolwiek się zdarzy!

wtorek, 17.12.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w przedstawicieli obcej rasy, która pomaga ewoluować Ziemi poprzez manipulowaniem zwierzętami.

sobota, 30.11.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Pomóż Francuzowi dokonać ucieczki i uwolnić wspólników.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 24.11.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w tym wciągającym polskojęzycznym quizie. Odgadnij słowo ze wskazówkami obrazkowymi!
Gracze online (19):
Polecamy: