reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Roxygirl1988

Login: Roxygirl1988
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2014r.
Ost. logowanie: 04.06.2021, 21:18
Punkty: 5 079
Wiek 33
Status offline
Opis

piątek, 04.06.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sterując rekinem niszczymy wszystko co stanie na naszej drodze w Miami.
Sterowanie:
W;S;A:D lub Strzałki - poruszanie się
Ctrl - akcja

niedziela, 16.05.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź na Antarktydzie kawiarnie dla pingwinów, zbieraj zamówienia i uwijaj się szybko, by byli zadowoleni, a co za tym idzie byś miał odpowiedni utarg.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź na Antarktydzie kawiarnie dla pingwinów, zbieraj zamówienia i uwijaj się szybko, by byli zadowoleni, a co za tym idzie byś miał odpowiedni utarg.

wtorek, 27.04.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czas, by dzielny króliczek uratował sytuację w Ninja Rabbit!

Jego przyjaciół porwano i wrzucono do klatek gdzieś głęboko w sieci jaskiń. Poprowadź go przez każdy ekscytujący poziom i używaj liny z hakiem, by odnaleźć swoich kompanów w tej grze o ninja. Po drodze można także znaleźć mnóstwo pysznych marchewek, musisz jednak także wypatrywać wartościowych dzwonków!
Jak grać w grę Ninja Rabbit?

Połącz siły z futrzastym i czasem wściekłym wojownikiem w tej uroczej grze akcji. Królik chce uratować swoich przyjaciół w sieci jaskiń, nie wie jednak, na kogo może się tam natknąć. Czyhają tam na niego samuraje, a nawet inni ninja!
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sterując rekinem niszczymy wszystko co stanie na naszej drodze w Miami.

niedziela, 07.03.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zespół policjantów wraz z zespołem detektywów ma zawsze kilka miejsc pracy. Są tutaj, aby rozwiązać każdą sprawę kryminalną i upewnić się, że jesteśmy bezpieczni. W trakcie swojej kariery policjanci i detektywi rozwiązują wiele spraw, od małych rabusiów po skomplikowane sprawy dotyczące seryjnych morderców. W każdym przypadku inwestują taką samą ilość energii, upewniając się, że problem zostanie rozwiązany na czas.

Policjantka Lisa wraz z detektywem Dennisem i zespołem doświadczonych kryminologów przybywają na miejsce zbrodni. Tym razem chodzi o morderstwo. Miss Virginia została znaleziona martwa w swoim domu. Policja spróbuje dowiedzieć się, kto jest mordercą Virginii, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zobaczmy razem, jakie dowody można znaleźć na miejscu zbrodni i zobaczmy, jak możemy pomóc w śledztwie.

Poszukamy dowodów, ale może będzie świadek w sprawie. Wiemy, że będzie to dla nas duże wyzwanie, więc działajmy jak prawdziwi profesjonaliści i jak najszybciej rozwiążmy tę sprawę.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zamień bloki, aby utworzyć grupę 3 lub więcej identycznych elementów sąsiadujących poziomo lub pionowo. Dopasuj, aż odblokujesz i wyczyścisz wszystkie płytki. Użyj ulepszeń, aby przyspieszyć proces. W tej grze jest 36 interesujących poziomów.

poniedziałek, 01.02.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kiedy mówimy o klątwie egipskiej, zwykle myślimy o klątwie faraonów lub klątwie mumii. Chodzi o klątwę, która ma rzucić się na każdego, kto trapi mumię starożytnego Egipcjanina, zwłaszcza faraona. Uważa się, że ta klątwa powoduje pecha, chorobę, a nawet śmierć. Ale zobaczmy, czy chodzi o tę samą klątwę, czy coś innego w przypadku Darwisha i jego siostry.

Egipcanie: Darwish i jego siostra Henet są zdeterminowani, by złamać klątwę egipskich bogów. Ta klątwa jest rzucona na ich rodzinę i prześladuje ich od wieków.

Zobaczmy, co należy zrobić, aby pomóc Darwishowi i jego siostrze Henet w znalezieniu obiektów potrzebnych do powstrzymania bogów. Nadal mamy udział w tej ciekawej egipskiej przygodzie, podróżując przez piękno Egiptu i zajmując się czymś nowym.


środa, 27.01.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawiedliwość dla wszystkich! - to stwierdzenie warunkowe, które jest często używane do opisu sposobu, w jaki powinien działać system prawny. Niestety, nie zawsze istnieje sprawiedliwość dla wszystkich, a przyczyny tego mogą być różne, a czasami te, które powinny przynieść sprawiedliwość, są w rzeczywistości tymi, którzy wyrządzają wszystkie szkody, zwykle z powodu pieniędzy.

Detektyw Ronald i policjant Charles wchodzą do domu słynnego sędziego Christophera. Obaj podejrzewają, że słynny sędzia dokonał niesprawiedliwości, skazując człowieka na dożywocie. Prawdziwy sprawca przestępstwa przekupił sędziego, aby wyegzekwował ten wyrok, więc teraz kara ponosi niewinny, podczas gdy winny jest gdzieś na wolności, być może popełniając kolejne przestępstwo.

Detektywi szukają w okolicy i chcą zebrać wystarczającą ilość dowodów w domu sędziego. W ten sposób udowodnią, że słynny sędzia został skorumpowany, a niewinną osobę skazano na dożywocie. Pomóżmy funkcjonariuszom wymierzyć sprawiedliwość i uratować tego niewinnego człowieka.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy kiedykolwiek słyszałeś o złotej układance? Chyba nie, bo ta łamigłówka skrywa wielką tajemnicę, o której nikt nie wie. Właściwie chodzi o ukryty skarb, a ponieważ ten skarb jest nadal ukryty, prawdopodobnie trudno się tam dostać… a możesz się tam dostać tylko poprzez zebranie wszystkich elementów złotej układanki, która w rzeczywistości jest mapą prowadzącą do skarbu.

Virginia słyszała coś o elementach złotej układanki, coś o miejscu ich ukrycia, więc wykorzystuje okazję i od razu tam idzie. Teraz przeszuka całe miejsce, szukając tych kawałków. Ma również nadzieję, że uda jej się rozwiązać zagadkę, bez względu na to, jak trudna jest, i znaleźć miejsce, w którym znajduje się ukryty skarb.

Czy jesteś ciekawy, co kryje się w złotej układance? Pomóżmy Virginii w jej poszukiwaniach.
Polecamy: