reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Roxygirl1988

Login: Roxygirl1988
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2014r.
Ost. logowanie: 18.12.2023, 20:06
Punkty: 5 126
Wiek 36
Status offline
Opis

poniedziałek, 18.12.2023r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zły Bowser nie przestaje czynić zła nawet podczas świąt i porwał Księżniczkę, by uwięzić ją w wieży swojego zamku! Pomóż Yoshi'emu i Mario, jedynym, którzy mogą ją uratować, zapewnić jej bezpieczeństwo. Podróżuj przez zaśnieżone środowisko pełne wrogów i wielu niebezpieczeństw, zbierając złote monety i ulepszenia, które pozwolą ci wypełnić niebezpieczną misję. Miłej zabawy!

piątek, 15.12.2023r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Odbajerowany Space Invaders... tak, tak na automatach grafika była słabsza :P Dla mnie klasyka :)

wtorek, 08.08.2023r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona nigdy nienudzącego się Mario Bros.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok

niedziela, 06.08.2023r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wesoły i odważny hydraulik Super Mario postanowił dziś pomóc królowi i uratować księżniczkę, która została porwana przez mrocznego maga. W Super Mario Advance będziesz musiał mu w tym pomóc.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrz ninja wraca do akcji, a tym razem ma ze sobą przyjaciela. Pomóż im wykonać zadane misje, w czasie których wyniosą tę sztukę walki na najwyższy poziom. Czy pomożesz im wyszukać gwiazdki i wiaderka z farbą w czasie ich podróży w tej niesamowitej grze?

środa, 17.08.2022r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wróć do arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę. Pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...Czy zdobędziesz (usuniesz z planszy) wszystkie klucze, zanim skończy się czas?

Odkryj tajemnice Arabii, legenda po legendzie. Dopasuj jednakowe 3 płytki pod rząd, aby usunąć je z planszy. Zbieraj obiekty specjalne, usuwając płytki znajdujące się pod nimi i pozwalając im spaść na dół. Usuń wszystkie obiekty specjalne, aby ukończyć poziom, a potem odbierz swoje bogactwa!

wtorek, 09.08.2022r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Szykuj się na niezapomnianą podróż w Baśnie z 1001 Nocy. Piaski legendarnej pustyni aż kipią od magii, tajemnic i nie tylko!

Poznaj serię gier logicznych, która już od ponad dekady wciąga nieskończone rzesze graczy, i spróbuj swych sił w pierwszej części sagi. To możliwość przeżycia cudownych chwil w najsłynniejszych baśniach w dziejach!

Ali Baba i 40 rozbójników, Lampa Aladyna, Rybak i Dżin to tylko kilka spośród wielu historii, które czekają na Ciebie w tej grze typu „dopasuj 3 elementy”. Seria czerpie swoje motywy z Baśni z 1001 nocy, słynnej kolekcji opowieści z Bliskiego Wschodu. Będą one stopniowo rozwijać się w miarę dopasowywania przez Ciebie identycznych kafelków na planszy każdego niełatwego do ukończenia poziomu.

Twoim celem jest wyeliminowanie grupy zaczarowanych obiektów, rozsianych po planszy na każdym poziomie. Połącz kolorowe kafelki. Stwórz grupę złożoną z co najmniej trzech takich samych kafelków, aby je usunąć.


sobota, 18.06.2022r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część historii o współczesnym Robin Hoodzie. Nazywasz się Bob, jesteś włamywaczem i wypowiedziałeś walkę mafii i skorumpowanym urzędnikom. Jednym słowem musisz ich okraść i zdobyć dowody pogrążające kolesi przed sądem.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria Bob The Robber

piątek, 27.05.2022r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Historia o współczesnym Robin Hoodzie. Nazywasz się Bob, jesteś włamywaczem i wypowiedziałeś walkę mafii i skorumpowanym urzędnikom. Jednym słowem musisz ich okraść i zdobyć dowody pogrążające kolesi przed sądem.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria Bob The Robber

środa, 23.06.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Moc w Twoim palcu! Klikaj myszką, aby uderzać potwory i klikaj specjalne przyciski, aby uwolnić swoją moc. Zabij hordy potworów i zostań prawdziwym łowcą potworów. Nie przestawaj klikać i zostań bohaterem tej epickiej wojny przeciwko potworom i innym przerażającym stworzeniom. Ta gra jest jedną z najlepszych gier typu Idle RPG. Monsters Impact to fantastyczna gra RPG z tysiącami poziomów i mnóstwem unikalnych potworów.
Polecamy: