reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: PaniWGarniturze

Login: PaniWGarniturze
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 03.11.2022r.
Ost. logowanie: 14.02.2023, 19:56
Punkty: 16 575
Wiek 47
Status offline
Opis

poniedziałek, 06.02.2023r.

PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Prosta, ale wciągająca gra, w której liczy się refleks. Atakuj patyczaki nadbiegające z obu stron używając strzałek prawo,lewo. Jak wielu uda Ci się pokonać przeciwników za jednym razem?
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w turnieju sztuk walki pomiędzy bohaterami Fairy Tail i One Piece.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Nowa odsłona prostej, niezwykle wciągającej gry, w której liczy się refleks. Atakuj patyczaki nadbiegające z obu stron używając strzałek prawo,lewo. Jak wielu uda Ci się pokonać przeciwników za jednym razem?
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w zawodach monster truck'ów i pokaż na co cie stać waląc odjazdowe triki.
Musisz zachwycić publiczność oraz jury, wykonując powietrzne akrobacje. Zdobądź wszystkie gwiazdki oraz bonu czasowy i zatrzymaj się dokładnie w punkcie mety.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Bliźniacy bogowie Majów budzą się pod koniec każdego wieku, by walczyć o duszę swoich zmarłych wyznawców. Nie mogą skrzywdzić siebie, muszą stosować wszelkie inne możliwe sposoby, aby wygrać walkę. We wcześniejszych epokach walka zawsze była w centrum świątyni Majów, ponieważ wszyscy ludzie mieszkali w pobliżu, ale w czwartym wieku ludy Majów migrowały daleko i szeroko. Bogowie muszą walczyć o swoje dusze na całym świecie. Każda arena jest pełna zagrożeń i power-up'ów, które sprawiają, że walka stawać się będzie bardziej intensywna i ciekawa.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zostałeś uwięziony w egipskiej piramidzie, czy uda Ci się stąd wydostać? Pomogą CI w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Szczęściarz z Ciebie! Naprawdę! Masz szansę wcielić się w superbohaterów i podjąć walkę ze złem! Czy uważasz, że to jest takie proste? Być może, ale przeciwnik jest dość silny. Nie trać wiary i pokaż na co Cię stać!
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w turnieju sztuk walki postaci ze znanych anime: DBZ, One Piece i Naruto. Jak myślisz, kto jest lepszy? Goku, Luffy, czy Naruto?
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Podczas najgorętszego lata stulecia, córka Emily o imieniu Paige zapadła na tajemniczą chorobę. Patryk wyrusza na poszukiwania lekarstwa - magicznego kwiatu. Czy uda mu się odnaleźć tą rzadką roślinę i uzdrowić córkę? Wszystko zależy od Twojego wsparcia i właściwych wskazówek. Ponadto ponownie pomóż obrotnej i zaradnej Emilii prowadzić lokal gastronomiczny i obsługiwać wymagających klientów. Los rodziny O'Malley leży w Twoich rękach.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Strzelanka typu FPS. Nadszedł czas, by wcielić się w żołnierza. Przeżyj ekscytujące walki, w których musisz zniszczyć swoich wrogów, zanim oni dopadną Ciebie! Granaty, pistolety, karabiny szturmowe i wszystkie inne bronie są do Twojej dyspozycji
Gracze online (4):
Polecamy: