reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: PaniWGarniturze

Login: PaniWGarniturze
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 03.11.2022r.
Ost. logowanie: 01.12.2022, 13:28
Punkty: 62 762
Wiek 45
Status offline
Opis

środa, 30.11.2022r.

PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jeśli jesteś fanem zagadek ze słowami, z przyjemnością zagrasz w grę, która w końcu ujawni serię zdjęć, znanych jako puzzle rebus. Dziś musisz pomóc trzem detektywom, aby rozwiązać rebus, który ujawni zbrodnie seryjnego mordercy. Niektóre z zagadek są trudniejsze niż inne, ale muszą rozwiązać wszystkie, aby złapać tego potwornego zabójcę.

Detektywi William, Thomas i Karen zajmują się tym bardzo złożonym przypadkiem seryjnego mordercy, który bardzo inteligentnie ukrywa swoje ślady. Zauważają, że morderca lubi układanki rebusowe i że miejsce, w którym mieszka, jest pełne małych rebusów. Muszą rozwiązać wszystkie z powodzeniem, aby ujawnić pewne i solidne dowody jego zbrodni.

Każda rebusowa układanka przedstawia popularne słowo lub frazę, które doprowadzą Cię do zbrodni. Aby rozwiązać łamigłówki, potrzebujesz zimnej głowy, pomysłowości i kreatywnego myślenia. Pomóż detektywom znaleźć wszystkie ukryte przedmioty i połącz je wszystkie, aby rozwiązać rebus i ujawnić, gdzie ukryta jest większość dowodów, aby móc aresztować zabójcę.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Akceptacja prawdy nigdy nie jest rzeczą łatwą. Mówią, że prawda boli. Nie jest łatwo zaakceptować fakt, że straciłeś coś, o co walczyłeś bardzo boleśnie i z całym wysiłkiem. Cóż, nie jest łatwo zrezygnować z wszystkiego, co należy do ciebie, bez względu na to, czy było to twoje dziedzictwo.

Harold i dzielna holenderka Lauren przybywają do zamku, gdzie kiedyś żyła królowa Amanda. Ten zamek nie jest już jej własnością, ponieważ jej mąż, król Jan stoczył wielką bitwę ze swoim bratem i teraz imperium jest podzielone, więc ten zamek będzie należał do brata Jana.

Królowa jest tutaj potajemni, chce znaleźć swoje osobiste rzeczy i część skarbu, który tutaj ukryła, ale chodzi o to, że musi być bardzo ostrożna i żołnierze nie mogą zauważyć jej i jej towarzyszy. Tu wchodzisz na pokład, nasz drogi graczu! Powodzenia!

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jeśli chcesz dobrze przemyśleć świat, podnieś kwiat. Ta żywa istota, która upiększa nasze środowisko, potrzebuje naszej miłości tak bardzo, jak tylko możemy ją dać. Prawie wszystkie z nich potrzebują codziennego światła słonecznego bardziej niż cokolwiek innego. Posadzenie ich we właściwym miejscu i czasie oznacza, że dajesz im miłość.

Dla milionów kobiet róże są ulubionym kwiatem. Można je znaleźć w różnych kolorach, mówią, że czerwone są przekazywane ukochanym, a białe - przyjacielowi. Melissa jest kwiaciarką. Uwielbia róże. Zrywa je bardzo ostrożnie w swoim ogrodzie. Ponieważ jest sama w tym biznesie, czasami potrzebuje pomocy w codziennych obowiązkach, a twoim zadaniem jest zostać jej asystentem.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Książki są najlepszym przyjacielem człowieka, ponieważ jeśli lubisz czytać książki, nigdy nie będziesz sam. Poza tym, drugą wielką rzeczą w życiu jest podróżowanie. Co jeśli połączymy je obie? To historia Judy - pisarki i awanturniczki, która pakuje swoje torby za każdym razem, gdy brakuje jej inspiracji do napisania kolejnej przygodowej książki.

Judy jest teraz gotowa napisać swoją nową powieść przygodową. Postanawia ponownie spakować swoje torby i udać się na Saharę, aby poznać legendy związane z tą pustynią. Istnieją mity i legendy o zaginionej starożytnej oazie, którą chciałaby odnaleźć.

Dążenie do poszukiwania nieznanego kryje się za chęcią podróżowania wielu ludzi. Jeśli interesuje cię pisanie własnych przygód i odkrywanie legend Sahary, dołącz do Judy i pomóż jej znaleźć wszystkie ukryte przedmioty, które ujawnią pustynne legendy.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Książę Dracula jest zdecydowanie jedną z najbardziej znanych postaci, które poznaliśmy w opowiadaniach fantasy. Mistycyzm, którego ta osoba jest pełna, inspiruje wielu autorów do tworzenia nowych historii. Nie należy tego źle rozumieć, osoba ta faktycznie istniała w Siedmiogrodzie w XV wieku. I oczywiście nie była osobą zupełnie taką samą, jak widzimy ją w filmach, ponieważ oczywiście są to tylko historie.

Ten hrabia mieszkał w słynnym zamku Bran, który jest dziś atrakcją turystyczną w Rumunii. W dzisiejszej grze nie przedstawimy cię bezpośrednio hrabiemu Draculi, ale jednej z jego byłych żon. Wampir Hesperia jest byłą żoną hrabiego Draculi lub jak go nazywają Księciem Zmierzchu.

Przybyła do zamku Draculi wraz ze swoimi przyjaciółmi Cynthią i Mikołajem, którzy chcą znaleźć jej rzeczy osobiste, które pozostały w zamku. Chce wziąć skarb, który tu przywiozła, kiedy była żoną Draculi. Teraz jest twój czas, aby pomóc tej pani odzyskać rzeczy, które kocha. Powodzenia!

PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Uczeń z miejskiego liceum został ranny, kiedy chemiczny eksperyment naukowy zamienił się w pożar, wysyłając go do szpitala. Uczeń był leczony z powodu oparzeń twarzy i ramion, ale na szczęście zostanie zwolniony przed końcem dnia. Policja stwierdziła, że wypadek miał miejsce, gdy reakcja chemiczna spowodowała pożar trwający od trzech do pięciu sekund.

Wypadki w szkolnych laboratoriach chemicznych nie są rzadkością. Ale detektywi Paul, Steven i Karen przybywają na miejsce, aby dowiedzieć się, czy to była zaplanowana akcja. Uczeń uczestniczył w szkolnym konkursie chemii. Niestety, ktoś pomieszał jego składniki, co doprowadziło do wybuchu. Natychmiast po incydencie w laboratorium szkoła została ewakuowana.

Paul, Steven i Karen jeszcze nie zidentyfikowali, kto wywołał eksplozje. Pomóż im znaleźć wskazówki, które doprowadzą ich do przestępcy.PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Prywatny pałac księżniczki przechodzi prace renowacyjne! Tak, nic wielkiego, księżniczka Nicole kończy 21 lat, więc jej ojciec, król, postanowił zaprezentować swojej ukochanej córce ogromny pałac jako prezent urodzinowy.

W rzeczywistości pałac ten został pierwotnie zbudowany jako prezent rocznicowy od pradziadka Nicole do prababki. Dziś rycerze Laura i Frank towarzyszą księżniczce Nicole podczas wizyty w jej nowym pałacu. Chce go wyremontować zgodnie ze swoim gustem, aby mogła zamienić to miejsce w swój nowy dom.

Części fasady i obudowy są w złym stanie. Renowacja obejmująca obrazy, porcelanę, gobeliny i meble zostanie zorganizowana w ramach bardzo kosztownego remontu. Jest całkowicie przekonana, że dokonanie tej inwestycji w pałacu sprawi, że życie każdego będzie szczęśliwsze. Aby jednak przeprowadzić remont, musi znaleźć wszystkie ukryte przedmioty leżące wokół i wewnątrz pałacu, a twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Odd One Out to klasyczna gra na refleks i spostrzegawczość. Znajdź w dużej liczbie symboli ten, który jest inny i nie pasuje do nich.

Będziesz szukał różnych symboli. Liczby, litery, znaki, kształty geometryczne. Gra jest posiada ładne barwy i zadowoli więcej niż jedno oko.

Nie przegap okazji, aby ćwiczyć swój refleks i uwagę. Możesz grać w niekończącym się trybie lub wypróbować większe wyzwanie i grać na czas. Ile punktów możesz zdobyć? Baw się dobrze!
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Na ten dzień wybraliśmy jakąś tajemniczą grę, w której wcielisz się w rolę detektywa. Z pewnością często zadajesz sobie pytanie, jak działa umysł detektywa, jak faktycznie dochodzą do wniosków w trudnych przypadkach. Tak, potrzeba kogoś, kto ma silne umysł, jest inteligentny, myśli jak przestępca i szuka sprawiedliwości.

Kiedy mamy do czynienia z zaginionymi ludźmi, pytania po prostu się kończą. Myślisz o tym, co chciała osiągnąć ta osoba, dlaczego sama miałaby chcieć być samotnie gdzieś bez wiedzy kogokolwiek.

Detektywi Amanda i George wraz z zespołem przybyli do domu, w którym Joshua był widziany po raz ostatni. Był człowiekiem rodzinnym, który tajemniczo zniknął dwa tygodnie temu i do tej pory nie ma po nim śladu. Są tu, aby dowiedzieć się, co naprawdę się stało. Ci dzielni ludzie muszą odkryć, czy wciąż żyje, czy gdzieś się ukrywa. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im odkryć prawdę.
PaniWGarniturze zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Teraz nawet fantastyczne stworzenia będą musiały podjąć wysiłki, aby coś osiągnąć. Jak w dzisiejszej grze. Shia jest czarodziejką z niższego szczebla. Jeśli chce osiągnąć wyższy szczebel, musi dotrzeć do świata kryształów największych czarodziejek. Tam będzie musiała ukończyć wszystkie zadania, które ma otrzymać, jeśli chce mieć wyższą rangę lepszej czarodziejki.

Teraz twoja kolej. Musisz pomóc tej pani czarodziejce, uczynić ją najszczęśliwszą na tym świecie. Skoncentruj się dobrze i wykonuj wszystkie zadania, które ta dama musi przejść.
Gracze online (6):
Polecamy: