reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Oliwia3555

Login: Oliwia3555
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.08.2018r.
Ost. logowanie: 30.06.2022, 15:49
Punkty: 794
Wiek 24
Status offline
Opis

czwartek, 03.03.2022r.

Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Utwórz Scenkę z Sonic'iem , Tails'em , Knuckles'em , Shadow'em , Amy , Rouge i Cream.
Wykarz się kreatywnoscią i baw się w nieznane. Sterowanie opisane w grze .
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Lubisz koty? W takim razie ta gra Cię zachwyci. Trójwymiarowa grafika, dużo frajdy z gry, dynamiczna rozgrywka... i kociaki w roli głównej. Pędzą przez mieszkanie bez żadnych skrupułów, goniąc ptaka-intruza. Dywany, sofy, śliskie panele - nic ich nie zatrzyma. Sprawdź sam!
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Świąteczna wersja popularnej gry RedBall. Poprowadź czerwoną piłkę przez świąteczne plansze pełne przeszkód i pułapek, by dotrzeć do drzwi wyjściowych każdego z poziomów. Unikaj niebezpiecznych potworów, załączaj lub wyłączaj różne przyrządy.

Zmierz się z epicką przygodą pełną niebezpiecznych przeszkód, której głównym celem jest uratowanie pięknej dziewczyny z rąk wrogów!

Pozostałe części gry znajdują się tutaj: Seria gier Red Ball

piątek, 18.12.2020r.

Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wspaniała gierka dla fanów Toma i Jerrego, zabawnego duetu kota i myszy znanego z kreskówek. W tym epizodzie pomożesz Tomowi w skradaniu się przez straszne i nawiedzone przez duchy muzeum. Tom cały czas idzie przed siebie mijając kolejne metry korytarza. Ty w tym czasie rozglądaj się za ukrytymi gwiazdkami oraz przedmiotami, które użyte w odpowiednich miejscach pomogą mu się nie przestraszyć. Znalezione przedmioty będą służyły także do naprawienia popsutych eksponatów.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 05.11.2020r.

Oliwia3555 skomentowała
Treść komentarza: Świetna gra 5/5 i do ulu
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Powinnaś wrócić do domu dużo wcześniej, ale straciłaś czas na zabawę. Teraz wracasz do domu w ciemności. Nie boisz się? Po prostu biegnij i omijaj pająki, nietoperze, bo mogą cię przerazić. Biegnij dalej i nie daj się dosięgnąć wilkowi, który jest w rzeczywistości małym psem. W ciemności wygląda znacznie bardziej groźnie. Powodzenia w tej fantastycznej przygodzie.
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kiritan Island Refill to eksploracyjna gra akcji 2D, w której Tohoku Kiritan ciężko pracuje i zgłębia tajemnice wyspy. Pomóż jej znaleźć ukryte przedmioty, zwiększaj jej umiejętności i biegaj przez wyspy pełne tajemniczych stworzeń! Jak daleko może sięgnąć? Czy będzie w stanie przetrwać w obliczu ostatecznego potwora?

sobota, 06.06.2020r.

Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Władcy Zła atakują. Pomóż Kici Rożek stawić im opór. Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lun kolumnie, w celu wyelimi9nowania ich z planszy.

niedziela, 26.04.2020r.

Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W Wigilię Zły Pigsaw zmusza Dippera i Mabel do zagrania w swoją pokręconą grę i ich powrotu do Gravity Falls, aby pokonać niebezpieczne wyzwania. Pomóż im wybrnąć z tej sytuacji całym i zdrowym nim będzie za późno.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Oliwia3555 skomentowała
Treść komentarza: Naprawdę fajna gra 5/5
Gracze online (1):
Polecamy: