reklama
| Login: | Karumin |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 27.06.2017r. |
| Ost. logowanie: | 10.07.2017, 12:32 |
| Punkty: | 0 |
| Wiek | 109 |
| Status | offline |
| Opis | Jeśli zastanawiacie się, co zrobić z oszczędnościami, mogę doradzić jedno: nie trzymajcie ich na koncie. Pieniądze powinny pracować, w związku z czym lepiej zainwestować je. Jak? Mogę Wam podpowiedzieć na stronie www http://dzialaniafunduszy.asblog.pl/2016/11/23/madre-zamrazanie-kapitalu/ |