reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Gawor

Login: Gawor
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.08.2018r.
Ost. logowanie: 30.09.2018, 19:27
Punkty: 239
Wiek
Status offline
Opis

piątek, 31.08.2018r.

Gawor zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie w bilard. Jest kilka możliwości: trening, pojedynek z komputerem i inne.....
Gawor zagłosował
Miniaturka gry: Akinator Akinator
(1985)
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Pomyśl o znanej osobie lub postaci, odpowiedz na kilka pytań dżina Akinatora, a odpowie poprawnie (w większości przypadków) kogo masz na myśli!

Wystarczy pomyśleć o jakiejś osobie i dać Akinatorowi odgadnąć o kogo chodzi. Dżin zada Ci kilkanaście pytań na których możesz wybrać 5 odpowiedzi. Następnie możemy obserwować jak geniusz spina się i koncentruje i na końcu podaje prawidłową odpowiedź, a my albo patrzymy z niedowierzaniem, albo nas szlag trafia i próbujemy dalej.
Gawor zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprostaj wyzwaniom i wystaw swoje umiejętności na próbę! Gra posiada ciekawa fabułę, 3 tryby gry, wiele misji, ponad 65 broni do odblokowania. Rozwiązujemy różne zadania i walczymy z wrogiem.
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM- strzał
Q lub Shift - zmiana broni
E lub Ctrl - uaktywnij Killstreak
R- przeładuj
Gawor zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gierka typu Whack Your Boss, tylko tym razem wyżywamy się na swojej dziewczynie lub chłopaku :)
Gawor zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wybierz opcje w odpowiedniej kolejności, aby wyspa rozwineła się jak najlepiej.
Gawor zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona wielkiego hitu przed paru lat. W grze zrobimy drinki z napojów wysokoprocentowych, ananasa, wisienek i lodu. Ważny jest każdy szczegół wraz długością mieszania.

W tym odcinku nasz barman Miguel został awansowany i jest teraz głównym barmanem w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu, który odwiedza wielu celebrytów. Miguel musi wymieszać różne koktajle dla swoich klientów i starać się, aby były jak najlepsze!

W tym odcinku nasz barman Miguel został awansowany i jest teraz głównym barmanem w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu, który ma wielu celebrytów. Miguel musi wymieszać różne koktajle dla swoich celebrytów i starać się, aby były jak najlepiej!
Gawor skomentował
Treść komentarza: <3
Gawor zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz czwarty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Nowością w czwórce są wojska nawodne i powietrzne, które znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Grafika poprawiła się ogromnie np. nowe wzniesienia są bajeczne, muzyka oraz efekty dźwiękowe są takie na jakie wszyscy czekaliśmy... i co więcej - chwyć za myszkę i sam się przekonaj.

Sterowanie za pomocą myszki.

Zbiór najlepszych leveli stworzonych przez samych graczy w grze Bloons Tower Defense 4 znajduje się tutaj: Bloons Tower Defense 4 Player Tracks

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
Gawor zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Fani minecrafta są wszędzie, a jego prostota daje możliwości robienia różnych projektów od Modów po... Nowe gry flash. W grze zaczynamy od zrobienia własnej drogi, po której będą przemieszczać się potwory, a później zaczynamy stawiać wieże obronne - miotające śmiercionośnymi jajkami i innymi pociskami aby obronić śpiącego Steve'a.

Instrukcja:
Budujemy sobie trasę do domku, która posłuży do przemieszczania się wrogim jednostkom i za każdy klocek, który zmienimy z grassa na sand dostajemy 10 bricków, które służą do kupowania lub ulepszania wieżyczek.
Gdy zbudujemy drogę to możemy zacząć budować naszą linie obrony.
Są cztery wieżyczki:
1)Strzelająca jajkami
2)Strzelająca śnieżkami(Ta wieżyczka zamraża na chwile przeciwników)
3)Strzelająca trzałami
4)Strzelająca kulami ognia
Typy potworów:
1)Zombie
2)Szkielet
3)Pająk
4)Jeździec
5)Rybik cukrowy
6)Ghost
7)Enderman
8)Slime
Gawor zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Stwórz swojego kosmitę!
Polecamy: