reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: 1charlottequest

Login: 1charlottequest
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 16.02.2014r.
Ost. logowanie: 04.08.2015, 16:13
Punkty: 1 079
Wiek 39
Status offline
Opis

niedziela, 14.06.2015r.

1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do świata Las Vegas, czyli najsłynniejszej świątyni hazardu. Zarabiaj kas i wydawaj ją na imprezach, w klubach i hotelach.

sobota, 13.06.2015r.

1charlottequest zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodówka typu point & click. Uratuj swoją towarzyszkę przed dinozaurami w prehistorycznej dżungli. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część gry "Cube Escape" tym razem wylądowałeś w małym mieszkanku , pełnym niedokończonych obrazów. Zwiedzaj mieszkanie w poszukiwaniu rzeczy, które pomogą ci dokończyć obrazy i wydostać się z mieszkania.
1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w rolę astronautów uwięzionych na stacji kosmicznej, tuż przed odlotem kapsuły, musisz zwiedzić stację i zebrać wszystkie fragmenty pamięci.

czwartek, 11.06.2015r.

1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wielka przygoda jest grą eksploracyjną, w której zwiedzamy rożne miejsca zdobywamy umiejętności, rozwiązujemy zagadki i walczymy z przeciwnikami, a to wszystko w retro stylu.
1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo oryginalna gra, która przeniesie was do dziwnego świata, z którego elementami musicie wchodzić w interakcję. Klikajcie na poszczególne dziwne przedmioty i postacie, aby odblokować sobie drogę do kolejnych, jeszcze bardziej surrealistycznych i wyjątkowych poziomów.

środa, 10.06.2015r.

1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Wkrocz do jednego z koszmarów Seliny, która stara się zaimponować jednemu ze swoich profesorów, rozwiązuj zagadki, by dowiedzieć się więcej o sobie oraz znaleźć sposób, aby się obudzić. Czy uda Ci się uciec z koszmaru, w którym jesteś uwięziony? Ciesz się fantastyczną pikselowi grafiką!
1charlottequest skomentowała
Treść komentarza: Faktycznie, gdyby nie ta pierwsza część... człek by nie wiedział, kto, jak i po co. Ale historia mnie wciągnęła, a grafika jak na pikselową naprawdę dopracowana. Mam wielką nadzieję, że gdzieś tam w głowach twórców roi się projekt trzeciej części. 5/5

piątek, 29.05.2015r.

1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Emily powraca po ponad rocznej przerwie z prostym postanowieniem - otworzyć nową restaurację. Teraz jednakże, mając bobaska, którym musi się zająć, wyzwanie jest ogromne.

Tu Wy wkraczacie do gry. Musicie pomóc Emily w prowadzeniu własnej restauracji i byciu najlepszą mamą pod słońcem. Do Waszych obowiązków będzie należała obsługa klienta - przygotujcie danie, które zamówi sobie klient, podajcie mu je i zbierzcie należność klikając na kasę. Wraz z nową restauracją czekają na Was nowe miejsca do odkrycia, całkiem nowe menu pełne niesamowitych potraw, a także starzy znajomi Francois, Angela i inni. Utrudnieniem jest to, że w każdym z poziomów pojawiają się nowe wyzwania w postaci opieki nad dzieckiem. Musicie zatem być aktywni nie tylko w pracy, ale i w życiu rodzinnym. Uwieczniajcie na zdjęciach najważniejsze chwile z życia dziecka, takie jak pierwsze kroki i wsadzajcie je do rodzinnego albumu. Miłej zabawy!

poniedziałek, 25.05.2015r.

1charlottequest zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dolina rolników jest na skraju upadku odkąd wielki biznes wszedł na ich tereny. Pomóż rolnikom w produkcji różnych wyrobów z własnych składników w gospodarstwie i sprzedawaj je później z zyskiem. Zbieraj nagrody i osiągnięcia, aby zainwestować w nowe urządzenia i rozwijać swoje bogactwo.
Gracze online (3):
Polecamy: