Można sie wyżyć, poprostu wpisz imię swojego wroga i zlej mu morde :)
zamknij
Zaloguj się aby pisać
Użytkownik jest offline
Dodaj komentarz
18.97.14.*
Komentarze (96)
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*
18.97.14.*