reklama
Giercownia - Gry Online

Pepper Panic Saga

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 28 457
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 3,72
Łącznie głosów: 24

Gra dodana przez:

Zadaniem graczy w Pepper Panic Saga jest pomoc małemu pieskowi w zbieraniu papryczek różnego koloru i w obecnej chwili gra oferuje nam ponad ogromną ilość różnego rodzaju poziomów do przejścia, a nowe mają być systematycznie dodawane do całej rozgrywki. Na każdym poziomie zajmiemy się przesuwaniem tych papryczek tak, aby razem tworzyły linię co najmniej trzech identycznych elementów. W takim przypadku z trzech papryczek tworzy się jedna, większa, powiedzmy, że właśnie poprzez dopasowania sprawiamy, że te pikantne papryki dojrzewają i stają się jeszcze ostrzejsze.

Pepper Panic każe Nam dopasowywać elementy nie po to, aby znikały, ale aby dojrzewały i tym samym stawały się większe i większe. Papryczka posiada kilka etapów wzrostu, więc jedną musimy dopasowywać kilka razy, aby w końcu stała się na tyle duża, na tyle ostra, aż eksploduje. Jednak jak sami się przekonacie każdy poziom ma własne wymagania odnośnie liczby takich eksplozji, ale również musimy zadbać o to, aby zdobyć co najmniej jedną z trzech gwiazdek, czyli przekroczyć odpowiedni próg punktowy, ale to stało się już standardem w tego typu aplikacjach. Jednak osiągnąć którykolwiek z celów nie jest prosto, gdyż mamy na każdym poziomie ograniczoną ilość ruchów i jeśli się w nich nie zmieścimy zabawa kończy się niepowodzeniem.

Jeśli gracz wywoła swoimi dopasowaniami reakcję łańcuchową, czyli kolejne dopasowania będą wywoływane przez osuwanie się kolejnych elementów to zostanie odblokowany tryb Pepper Panic. Oczywiście taka reakcja powoduje dodatkowy boost.Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
100.28.0.*

Komentarze (0)

Polecamy: