reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 840
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar narutouzumaki56
narutouzumaki56 21.04.2010, godz. 17.06 odpowiedz
0
Giercik to taka krnąbna dziw ka..obgryza kraty z piwnicy bo chce wyjsc wylizuje mi plesniaki z miedzy placow a kosmita to taka su ka je bana czarnym kut asem chupa co ty tu wogole robisz? O_o
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 21.04.2010, godz. 12.17 odpowiedz
0
niema już giercika i jego bezsensownych kont
gier już nie dodaje
avatar chupacabra001
chupacabra001 20.04.2010, godz. 14.20 odpowiedz
0
Paciek, by permamentnego ode mnie dostali, albo usunięcie konta, za*****ty spam... Mors, pomyśl - jak tutaj są takie "wojny" to mogliby zgłaszać komentarze tych, co przyczynili się do zdenerwowania i bana A to byłoby wkurzanie adminów, tyle wiadomości, że net zamula i jeszcze wszystkie są bez sensu i nie zostaną i tak skasowane...
avatar paciek
paciek 19.04.2010, godz. 04.28 odpowiedz
0
No to ja nie wiem,co zrobić.Hmmm...Chyba widzę sens,że jak się dostanie dwa bany,to nie można zgłaszać komentarzy do usunięcia - niektórzy starają się o bana,więc mogliby po dwóch zgłaszać wszystkie komentarze do usunięcia.Zrozumiałe,co nie
avatar chupacabra001
chupacabra001 18.04.2010, godz. 17.43 odpowiedz
0
Jaszczur, nie martw się, ja mogę zgłaszać.Mors- ban jest głównie po to, żeby nauczyć użytkowników przestrzegania regulaminu.Myślę, że nie ma tutaj bana permamentnego(na zawsze). Prawdopodobnie e-maili też nie można podawać.
avatar bartziom
bartziom 18.04.2010, godz. 14.52 odpowiedz
0
Ja miałem raz bana bo maila podawałem i uznali to za stronę internetową XD,zbanowali mnie na cały dzień XD.
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 17.04.2010, godz. 19.52 odpowiedz
0
kosmita frajerze poco mu to zrobiłeś?
oiz chyba pamiętam go tego mateusza.Wtedy kłóciliśmy się że ten tego a avatar skopiował tego później zgoda była ale sam niewiem.Bany są niesprawiedliwe
Dostałem 2 bany bo oceniałem 2 razy przypadkiem że wchodziłem na strone a wkrzysio znowu padł do bana.Ja już przez takiego 1 bana nie moge zgłaszać do moderacji
avatar bartziom
bartziom 17.04.2010, godz. 19.27 odpowiedz
0
Paciek wyzwał bo jeden raz to zrobił,jakby wyzywał to kilka razy.
avatar oiz
oiz 17.04.2010, godz. 17.07 odpowiedz
0
Ja pamiętam jak z Wkrzysiem wyzywaliśmy mateusza wnerwił mnie to wyzywałem go tak że bana dostał bo pisał wulgaryzmy.
avatar paciek
paciek 17.04.2010, godz. 05.11 odpowiedz
0
Wkrzysio wyzwał gościa,czy wyzywał gościa?Wyzwać to mógł na pojedynek .
Polecamy: