reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 832
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar jaszczur1600
jaszczur1600 24.04.2010, godz. 17.25 odpowiedz
0
kolos szkoda że odchodzisz
Jego strona jest na profilu chyba.
avatar kolosdead
kolosdead 24.04.2010, godz. 16.40 odpowiedz
0
Odszedłem od komentowania tej oto gr, gdzie wcale jej nie komentowałem lecz prowadziłem z wami konwersacje i widzę, że co poniektórzy w ogóle się nie zmienili. Cóż będę tu może trochę zaglądać, bo dawno tego nie robiłem, ale chyba już tu nie będę więcej pisać. I jeszcze coś, Chupacabra mógłbyś mi jeszcze raz podać adres swojej strony z tymi przeróżnymi zwierzętami?
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 24.04.2010, godz. 08.41 odpowiedz
0
crisek ten wróg nie żyje
Największy noob na świecie
Pan giercik co myśląc że jak dostanie bana to się nikt nie skapnie żę ma z 5 kont.dotychczas nic nie miałem do niego ale ten smietnik zbanował wszystkich których znałem.No może nie wszystkich
Tylko zapomniałem jak ten miał na imie co dostał 2 bany przez niego.
avatar crismaster
crismaster 24.04.2010, godz. 07.08 odpowiedz
0
3,2,1,1 ch** Co to za wróg? Chętnie się dowiem
avatar paciek
paciek 23.04.2010, godz. 16.06 odpowiedz
0
Chupa,bez przesady,może zmienię formę zdania na "mieliśmy" wrogów .
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 23.04.2010, godz. 15.01 odpowiedz
0
chupa wyluzuj
Crisek ciebie z 3 lata czy 2 nie było! O_o
avatar chupacabra001
chupacabra001 23.04.2010, godz. 13.57 odpowiedz
0
Paciek, jakich wrogów? Czyżby 2-3 tygodniowy ban to za mało? Nie radzę się kłócić, jak kosmita, giercik, itp coś napisze obraźliwego, to ja to zgłoszę, więc nie masz co mu odpisywać
avatar paciek
paciek 23.04.2010, godz. 05.28 odpowiedz
0
Cris,ciebie nie było przez ponad rok!Mamy nowych wrogów.
avatar crismaster
crismaster 22.04.2010, godz. 13.38 odpowiedz
0
Oooo, siema Cos dawno mnie tu nie było Widze, że kilka nowych osób sie pojawiło. Naruto, a co ty tu, k****a robisz? ^^
avatar paciek
paciek 21.04.2010, godz. 17.56 odpowiedz
0
Koniec wojen,bo giercika niema.
Polecamy: