reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 831
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar kolosdead
kolosdead 25.04.2010, godz. 18.30 odpowiedz
0
Następny -.-
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 25.04.2010, godz. 17.40 odpowiedz
0
kolos odchodzisz bo chcesz oceniać gry żeby moją punktacje pobić >
avatar kolosdead
kolosdead 25.04.2010, godz. 15.01 odpowiedz
0
Nie -.-
Czy można tu prosić innego detektywa?
avatar paciek
paciek 25.04.2010, godz. 14.11 odpowiedz
0
Kolosdead,chyba Cię rozumiem.Odchodzisz dlatego,bo chcesz zawrzeć nowe znajomości i żyć w spokoju,ale na pewno do nas wrócisz.
avatar kolosdead
kolosdead 25.04.2010, godz. 11.54 odpowiedz
0
O właśnie nie chciałbym tu jeszcze Kajdaniarza i go nie ma ^^.
avatar justin16
justin16 25.04.2010, godz. 10.23 odpowiedz
0
A co do Giercika widziałem co on pisał na grze Megaman vs. Iceman. I zgłosiłem jego komentarze i teraz ma bana. A przy okazji jakby co to jestem tu nowy.
avatar kolosdead
kolosdead 25.04.2010, godz. 09.34 odpowiedz
0
Ja pamiętam was was obu i nie tylko i nawet fajnie się z niektórymi pisało, ale NarutoUzumaki56, pare innych osób i nawet po tym jak odszedłem ze strony nadal są kłótnie tylko z trochę innymi osobami. Pisał Wkrzysio o Gierciku i zobaczcie, już coś jest z Giercikiem, pisał chyba Jaszczur o Morsie i ten tu przylazł. Stare towarzystwo bym chciał, czyli:"Jaszczur1600" "paciek" "adrianafi" "chupacabta001"-on też może być, ale jak nam wiadomo to nie takie stare towarzycho "Wkrzysio"-cóż nawet go też polubiłem, było jeszcze parę osób w starym towarzystwie których bym jednak tu nie chciał, czyli "narutouzumaki56" "crisix" "crismaster" "Veritol" i cóż tak dawno mnie nei był, że nie pamiętam kogo bym jeszcze chciał i kogo nie ze starego towarzystwa. z nowego nie chcę "Morsa" "Giercika" "crismastera"-znowu "narutouzumaki56"-znowu. Zostałbym czy też raczej wrócił, jakby znowu był spokój. To na tyle.
avatar paciek
paciek 25.04.2010, godz. 07.22 odpowiedz
0
Adrianafi,siemka .Ostatnio Cię chyba widziałem na ok. 50 stronie.Kolosdead,nie odchodź.
avatar justin16
justin16 24.04.2010, godz. 18.54 odpowiedz
0
Gra jest super ! 5 i do ulu. A przy okazji widzę, że niezła zadyma na komentarzach.
avatar chupacabra001
chupacabra001 24.04.2010, godz. 17.41 odpowiedz
0
kryptozoologia.pl. Nie dostaje się banów przez użytkownika, lecz przez admina. Gdybyś nie oddawał, jak i twoi koledzy, bylibyście czyści.
Gracze online (1):
Polecamy: