reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 751
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar paciek
paciek 22.07.2010, godz. 04.39 odpowiedz
0
TY?Uważaj,bo uwierzę.
avatar roia17san
roia17san 21.07.2010, godz. 20.45 odpowiedz
0
ale fajnie dostałam na schout boxie na stronie x-worlda bana na godzinę za obrazę gracza choć należało się idiotce ale mi i tak to obojętne bo już tam nie gram XD tylko z ludkami chciałam pogadać ale trudno
avatar roia17san
roia17san 21.07.2010, godz. 19.01 odpowiedz
0
sry miałam bana za przekleństwo na 24h ale po prostu Netros doprowadza do szału i nie tylko...wczoraj dowiedziałam sie ze X-World padł ameno bo wszyscy co byli przeciw Netrosowi bana dostali więc reszta się zdemotywowała, a 2 serv na którym czyli Triadica podobno kończy działalność za 11dni Obecnie gram w diablo2 na 1 graczu narazie battle net to dla mnie za dużo.
avatar paciek
paciek 21.07.2010, godz. 13.28 odpowiedz
0
A ja znam Quake'a.Chyba prawie każdy to zna
avatar paciek
paciek 21.07.2010, godz. 08.54 odpowiedz
0
Ja to się nie znam na ściąganiu gier.Raz chciałem ściągnąć Sims 2 Cztery pory roku,ale nie pisało nigdzie "pobierz" lub "download"
avatar paciek
paciek 21.07.2010, godz. 06.25 odpowiedz
0
Mój brat kiedyś grał w Diablo,ja tego nie mam,ale za to mam inne gry np.HeroesIII.
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 20.07.2010, godz. 17.37 odpowiedz
0
victory pomyśl zanim co napiszesz wiesz co to trolling? za dużo gier a mało wikipedii -_-.
avatar paciek
paciek 20.07.2010, godz. 17.34 odpowiedz
0
Gra zaczyna się gdzieś u murzyna
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 20.07.2010, godz. 14.44 odpowiedz
0
paciuś paciuś paciuś to powiedz gdzie zaczyna się gra.
podobno GMowie to chytre cwaniaki i banują za nic a wkrzysio victory muszę wam powiedzieć ze trolling w internecie nie jest dostępny.
avatar zochatka
zochatka 20.07.2010, godz. 13.35 odpowiedz
0
po prostu ż a l . p l
Gracze online (3):
Polecamy: