reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 754
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar paciek
paciek 20.07.2010, godz. 13.23 odpowiedz
0
Jaszczur,naprawdę grałem,ale z rok temu.
avatar zochatka
zochatka 20.07.2010, godz. 13.16 odpowiedz
0
roia-san masz racje xD bleach to super anime.ale ja za to najbardziej lubie Death Note.avek na mojej generacji z literką L mam od...chyba 2 lat albo troche mniej xd.juz sobie nie zmienie XD uwielbiam L'a ^^
avatar roia17san
roia17san 20.07.2010, godz. 13.06 odpowiedz
0
Dobrzy Gm'owie zawsze są wycofani ^^ a ci gorsi zostają dlatego na XW już nie gram, a przeniosłam się na Triadicę ram z całą moją Gildią, bo na XW Netrosek(kur**stara z niego jest) ją nam rozwiązał.
avatar roia17san
roia17san 20.07.2010, godz. 13.03 odpowiedz
0
ehh ja też lubię Bakugany ale nie trza się o nie wyzywać a najbardziej lubię Preyas'a i Gorem'a. A najlepsze anime jakie oglądałam to Bleach, zaraz potem Kiba(krótkie niestety) no i egzekwo DBZ z Narutem. jaszczur1600 ja na pl'u nie mam zamiaru nigdy więcej grać na privach gm'owie są nonstop na na pl'u wcale ^^. Tam z Gm'em możesz być dobrym znajomym jeśli tylko rozmawiać potrafisz + Codziennie 1 event minimum czyli zrzuty bossów w m1 lub z 5xOX pod rząd. Z 1 gm(Kodexior) i kilku znajomymi próbowaliśmy wycofać Stupid gm'a(Netros) z posadki gm'a ale weszła najwyższa głowa servka i przepisała Kodexa do emerytów bo za długo zarządzał ^^.
avatar zochatka
zochatka 20.07.2010, godz. 10.18 odpowiedz
0
siema siema o co biega? sporo komentarzy sorry ale nie przeczytałam wszystkich XD
avatar agata235
agata235 20.07.2010, godz. 09.53 odpowiedz
0
najwyzej to przeszlam do 15 levelu a wy?
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 20.07.2010, godz. 08.44 odpowiedz
0
paciek na pewno nie grałeś jak byłem bardzo młody to niewiedziałem oco kaman dlatego padałem
roia ja na PLu gram s2.
avatar paciek
paciek 20.07.2010, godz. 07.43 odpowiedz
0
Ja grałem w Tibię kiedyś - żalostwo,a grafa do bani.Normalnie,nie polecam.
avatar roia17san
roia17san 20.07.2010, godz. 06.43 odpowiedz
0
Mlekiem mogę jeszcze popić xD
avatar roia17san
roia17san 20.07.2010, godz. 06.43 odpowiedz
0
ja na metku Pl miałam na s8 w redach ninje archerke 41 lvl potem brat pokazal metin2 x-world'a fajny jet zaczynasz z bojowym i eq+9 ku i kamienie duchowe w IS który w m1 stoi się kupuje ^^ a najbardziej upragnione tam itemy to fasolki zen bo w 1 dzień możesz mieć już 3 skille na P. Ale teraz gram na Triadicy i jest jeszcze lepiej ) tyle że konia tam trzeba robić al;e tylko do bojowego się opłaca bo ku dla um konia militarnego 20kk
Gracze online (2):
Polecamy: