reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 750
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar paciek
paciek 23.07.2010, godz. 10.21 odpowiedz
+2
No to olewajmy go.
avatar paciek
paciek 23.07.2010, godz. 09.53 odpowiedz
+1
Victory,ty,panie giercik,proszę zająć się swoimi sprawami.
avatar paciek
paciek 23.07.2010, godz. 05.02 odpowiedz
0
Karol,możesz wstąpić do paczki,jak najbardziej.A co do wkrzysia...Hmmmm.Zrobimy ci test związany z naszą paczką.Pytania będą za chwilę!
avatar truskawka1
truskawka1 22.07.2010, godz. 20.19 odpowiedz
0
Victory: twoja odpowiedź to z pewnością nie jest "cód". Aha, pisze sie cUd.
avatar pyrusx
pyrusx 22.07.2010, godz. 19.10 odpowiedz
0
aha i jeszcze jedno jak jest sie w darkmoon fairy ( ten cyrk ) to jak sie przejdzie areny to daje sie zapis i wczytuje sie to co sie zapisalo i robisz areny od nowa tylko to co miales masz
avatar pyrusx
pyrusx 22.07.2010, godz. 19.07 odpowiedz
0
fajne przeszedlem potem to w tym cyrku tez a wogole to to jest tak jaby WoW tyle ze nie chodzi postaciami z hordy lub alliance tylko jako murloc ale czary sa mozna powiedziec te same tylko wyglady inne a w WoWie mialem 70 lvl a tu chyba 20lvl i oczywiscie ze 5/5 i do ulu
avatar paciek
paciek 22.07.2010, godz. 10.01 odpowiedz
0
Narutouzumaki56,wróciłeś .Hmmm...Żeby wkrzysio znów był lubiany,musi przejść jakąś próbę(zadanie)
avatar narutouzumaki56
narutouzumaki56 22.07.2010, godz. 08.44 odpowiedz
0
Karol nie jest narazie w paczce bo go nie znam, ja jestem liderem a w paczce są: Ja, Paciek, Mors,Wkrzysio (Jezeli ktos zaglosuje zeby go usunąc z paczki, Okej. Nie ma sprawy) I jeszcze jest Kolosdead ale on juz chyba nie bedzie zaglądal aaaa I jaszczur1600
avatar paciek
paciek 22.07.2010, godz. 08.35 odpowiedz
0
Victory,nie musisz mówić,jaki jesteś nudny.
avatar paciek
paciek 22.07.2010, godz. 04.41 odpowiedz
0
Musisz się trochę postarać,żeby do końca należeć do naszej paki.
Gracze online (4):
Polecamy: