reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 869
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 986)

avatar kiyomi
kiyomi 12.06.2011, godz. 13.17 odpowiedz
+2
Jak Ci wygodnie xD Ty oczywiście jesteś Natalia?
avatar nati0000007
nati0000007 12.06.2011, godz. 13.13 odpowiedz
+2
Może być kiyomi. A tak właściewie kiyomi to chcesz zebym mówiła do Ciebie po nicku czy imieniu ?
avatar kiyomi
kiyomi 12.06.2011, godz. 12.58 odpowiedz
+3
No dobra, no to może od teraz po prostu wszyscy przestaniemy się obrażać co? Umowa - my nie obrażamy Ciebie (no nie wiem jak reszta ale sądzę że wszyscy mamy dosyć tej kłótni), a ty nie obrażasz nas. To jak, OK?
avatar gotka
gotka 12.06.2011, godz. 12.18 odpowiedz
-3
justin bieber w ogóle mnie nie obchodzi. nie lubię obrażać ludzi których nie znam. mam 6 lat więcej od ciebie więc zauważ do kogo piszesz kretynie. bo jedyne bachory tutaj to ty, rafaelo, i nati. MAM TO GDZIEŚ że 10 letni frajer dostał bana, tak to jest jeżeli koniecznie chce się zaimponować innym na internecie. feelip piszę co piszę, wiem, że nie powinnam ale mam uczulenie na takich gnojków jak soccer9 którzy właściwie h*j wiedzą, a udzielają głosu w internecie, naprawdę. ja nie dam siebie obrażać, ale wy już możecie przestać.
avatar feelip
feelip 12.06.2011, godz. 11.20 odpowiedz
+3
Co Ty mówisz, Gotko Po co z nami piszesz Po co
avatar soccer9
soccer9 12.06.2011, godz. 05.34 odpowiedz
+3
zal mi cie gotka .przez cb rafaello ma bana poza tym jestes bachorem i codzienmie sluchasz justyny biber.
avatar gotka
gotka 11.06.2011, godz. 17.11 odpowiedz
-4
zaczął szczekać jak napisałam, że obraża człowieka który nic mu nie zrobił. nie wyzywałam cię, spytałam się tylko czy nie jesteś już fanką hanki. jednak ja wierzę że nadal nią jesteś więc nie zgrywaj kogoś, kim nie jesteś. tylko pokazujesz że jesteś kimś kompletnie bezwartościowym i bez własnego zdania. dla twojej wiadomości to jest tylko internet i tutaj nikt nie może "stanąć w twojej obronie", a jedynie zgodzić się z twoim nieprawdziwym zdaniem. mam tylko nadzieję że twoi starzy wejdą na twój komputer i zobaczą twoje bluzgi.. sayo.
avatar nati0000007
nati0000007 11.06.2011, godz. 16.32 odpowiedz
+2
oni stanęli w mojej obronie bo zaczęłaś wyzywać mnie w tedy gdy zmieniłam avatar. ja ci nie rozkazuje tylko jak masz nas dość to po h.uj tu piszesz ?
avatar gotka
gotka 11.06.2011, godz. 16.25 odpowiedz
-4
nie przestanę, kim jesteś żeby mi rozkazywać? jesteś zbyt wielkim ścierwem żeby do mnie coś pisać, a co dopiero mi rozkazywać gnojku. ja ci każę skoczyć z mostu, i jak, zrobisz to? eh.. zobacz najpierw kto tu kogo jako pierwszy wyzywał dzieciaku, a potem się odzywaj. tak to właśnie on jako pierwszy zaczął bluzgać i szczekać. ale na mnie to nie działa. może wymyślcie chociaż jakieś sensowne argumenty. -,-
avatar czekoladowy
czekoladowy 11.06.2011, godz. 15.49 odpowiedz
+3
Juz ma 10 xP
Gracze online (3):
Polecamy: