czekoladowy ten dzieciak ma 9 lat, mało może. pobluźni, poszczeka i przestanie. mnie raczej takie żałosne zachowanie dowartościowuje a nie rani. jako pierwsza nazwałam ciebie g*wnem a ty to powtarzasz. tylko przeklinasz, wyzywasz pokazujesz jaki jesteś beznadziejny. trudno. ja też jestem ZA zakończeniem tej kłótni. skoro chcecie tracić czas na ciągłe obrażanie kogoś kto wam nic nie zrobił to spoko. jak wy mnie nie będziecie wyzywać to ja również tutaj nie będę wam nic pisać...
Gotko, nie wiem co my ci zrobiliśmy, ale proszę, przestań już. Wszyscy przestańmy. Ta głupia kłótnia zaczęła się od tego, że czepiałaś się avatara Nati0000007. Nie warto jej rozwijać, nie sądzicie?
ludzie minusują wasze komixxy, bo mają dość tematów o Bieberze. najgorsze jest to, że takie pi*dy jak wy umieją pojechać po kimś na internecie, a w realu to spasione świnie przed komputerem. ja bana dostałam na krótko, tylko nie chciało mi się czytać tej żenady jaką sobą reprezentujecie. natalko , ja nie jestem fanką ale ty tego nie zrozumiesz. jesteś na to zbyt tępa.
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*