Spadaj z giercowni bo dopiero 3 dni po zarejestrowaniu jestes. na swoim profilu masz bardzo malo punktow wiec sie nierownaj z nami wszystkimi. mocne opier*ol bys dostal wiec nie zadzieraj.
Do takich juz nie mam zdrowia sie klocic. kolejny pe*al uwaza, ze do niego napisalem. a to go*no prawda. przeszlo ci juz xkamilsx? ciagle patrze na swoje komentarze i tak nie uwazam. ciagle byscie sie tylko klocili. przez takich jak ty, giercownia idzie w dol. dosyc tego. jak wreszcie kolejny sie o mnie sprzeczy, to juz na klotnie nie bede odpowiadal a nawet do tej strony. czy wy znacie slowo "spokój" jak nie, to tu nie piszcie. pisac o takich tematach mozna se pisac na gg a nie tu, bo zasmiecamy wszystkie komentarze. przez takie rzeczy jakie piszemy i tymbardziej jak ktos sie wtraca, to az niedobrze sie robi. piszmy lepiej na gg, bo wiecej osob nie bedzie sie wtracac.
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
i to pytanie jest bez odpowiedzi
216.73.216.*