reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 820
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 986)

avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 18.33 odpowiedz
+1
ale podobno masz 11 lat a ja 10...
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 18.32 odpowiedz
+1
to ja w 2001. i w d*pie mam starszych bo tylko swoja sile na mlodszych wyrzucaja. to jest najgorszy etap zycia....
avatar xkamilsx
xkamilsx 12.07.2011, godz. 18.30 odpowiedz
+1
Rok? W ktorym roku sie urodziles ja w 1999
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 18.29 odpowiedz
+1
Spadaj z giercowni bo dopiero 3 dni po zarejestrowaniu jestes. na swoim profilu masz bardzo malo punktow wiec sie nierownaj z nami wszystkimi. mocne opier*ol bys dostal wiec nie zadzieraj.
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 18.25 odpowiedz
+1
HAHA! i ty tak myslisz? jestes tylko rok starszy no wez nie przewalaj....
avatar xkamilsx
xkamilsx 12.07.2011, godz. 18.21 odpowiedz
+2
Przez takich jak ja? Przez takich jak ty .Takie male g*wno sie wypowiada do starszych.. Gdybyśmy się kiedyś spotkali wyladowałbyś 2 metry pod ziemia.
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 18.14 odpowiedz
+2
Feelip a jakbys myslala? oczywiscie, ze po waszej.
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 18.11 odpowiedz
+1
Do takich juz nie mam zdrowia sie klocic. kolejny pe*al uwaza, ze do niego napisalem. a to go*no prawda. przeszlo ci juz xkamilsx? ciagle patrze na swoje komentarze i tak nie uwazam. ciagle byscie sie tylko klocili. przez takich jak ty, giercownia idzie w dol. dosyc tego. jak wreszcie kolejny sie o mnie sprzeczy, to juz na klotnie nie bede odpowiadal a nawet do tej strony. czy wy znacie slowo "spokój" jak nie, to tu nie piszcie. pisac o takich tematach mozna se pisac na gg a nie tu, bo zasmiecamy wszystkie komentarze. przez takie rzeczy jakie piszemy i tymbardziej jak ktos sie wtraca, to az niedobrze sie robi. piszmy lepiej na gg, bo wiecej osob nie bedzie sie wtracac.
avatar feelip
feelip 12.07.2011, godz. 18.07 odpowiedz
+1
Emm, Rafallo, to Ty po czyjej jesteś stronie
avatar xkamilsx
xkamilsx 12.07.2011, godz. 18.06 odpowiedz
+1
Widać że nie czytasz innych komentarzy kiyomi napisała: Rafallo, mówiłeś o Funni czy o kimś innym
i to pytanie jest bez odpowiedzi
Gracze online (1):
Polecamy: