rafallo. Jak uważasz moj komentarz za spam to jestes zalosny. Spojrz na swoje komentarze. zasrales je jakimis pier*olami. Jak niewiesz co to spam to wejdz na google i zobacz.I uważaj do kogo mówisz "noob" bo założe się że w realu jesteś d*bilem a na necie kozakiem. Znam takich jak ty i skonczyli marnie.
Taa.. mi też.... "Justin kibel. Jak przeczytałeś Justin Kibel to dzis w nocy zabije cie blada dziewczynka bez oczu" O jeny... mnie zabijala już z jakies 10 razy i nadal żyje
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*