reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 826
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 986)

avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 17.56 odpowiedz
+1
debilu, bo za tym mi chodzilo o funnie nie o ciebie wiec przestan wyzywac!
avatar czekoladowy
czekoladowy 12.07.2011, godz. 17.54 odpowiedz
+1
Mam to gdzieś. Tylko on ... Napisał "Super gra 5/5 " Nie napisał nic że my spamujemy itp.. pewnie ma to gdzieś.
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 17.53 odpowiedz
+1
To oklamali cie. bo mysla, ze z takimi debilami kazdy mogl by sie pobawic. a jak bys teraz o mnie na odwrot napisal, to zmiencie tematy.
avatar xkamilsx
xkamilsx 12.07.2011, godz. 17.43 odpowiedz
+1
rafallo. Jak uważasz moj komentarz za spam to jestes zalosny. Spojrz na swoje komentarze. zasrales je jakimis pier*olami. Jak niewiesz co to spam to wejdz na google i zobacz.I uważaj do kogo mówisz "noob" bo założe się że w realu jesteś d*bilem a na necie kozakiem. Znam takich jak ty i skonczyli marnie.
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 17.32 odpowiedz
+2
Daj se siana skoro tak mowisz, to ty też nim jesteś. A pozatym zignorowales to, ze nie mamy sie klocic.
avatar czekoladowy
czekoladowy 12.07.2011, godz. 17.15 odpowiedz
+1
"nie chemy spamerów" Spamera jakiego znam to ty
avatar nati0000007
nati0000007 12.07.2011, godz. 17.10 odpowiedz
+2
Taa.. mi też.... "Justin kibel. Jak przeczytałeś Justin Kibel to dzis w nocy zabije cie blada dziewczynka bez oczu" O jeny... mnie zabijala już z jakies 10 razy i nadal żyje
avatar tagron708
tagron708 12.07.2011, godz. 16.53 odpowiedz
+2
Jakieś dzieci zobaczą ze 'Jeśli tego niewklejisz to stanie sie to i to" I wklejają to ze strachu ^^ Szkoda mi takich ludzi ...
avatar rafallo1864
rafallo1864 12.07.2011, godz. 15.30 odpowiedz
+2
Ale byla by zabawa !
avatar feelip
feelip 12.07.2011, godz. 15.23 odpowiedz
+2
Nom... Wątpię, że kiedyś tak będzie, Rafallo .
Gracze online (1):
Polecamy: